Dishonored Complete Collection

Dishonored Complete Collection


AÇIKLAMA

Dishonored Complete Collection İçeriği:
Dishonored 2 (orijinal oyun)
Dishonored: Yabancıların Ölümü (orijinal oyun)
Dishonored (orijinal oyun)
Dishonored – Void Walker Arsenal (DLC)
Dishonored – Brigmore Cadılar (DLC)
Dishonored – Dunwall Bıçağı (DLC)
Dishonored – Dunwall Şehir Denemeleri (DLC)

Dishonored sizi intikamla yönlendirilen doğaüstü bir suikastçı olarak kabul eden sürükleyici bir birinci şahıs aksiyon oyunudur. Doğaüstü yetenekleri, silahları ve alışılmadık cihazları birleştirirken hedeflerinizi yaratıcı bir şekilde ortadan kaldırın. Düşmanlarınızı karanlığın örtüsü altında takip edin veya çizilmiş silahlarla acımasızca onlara saldırın. Her görevin sonucu yaptığınız seçimlere göre sonuçlanır.

Dishonored, garip steampunk’tan ilham alan teknolojinin ve diğer dünya güçlerinin gölgelerde bir arada bulunduğu endüstriyel bir balina avlama şehri olan Dunwall’da yer almaktadır. Sevgili İmparatoriçenin bir zamanlar güvenilen korumasısınız. Onun cinayeti için çerçevelenmiş, sadece arama kartınız haline gelen rahatsız edici maske tarafından bilinen rezil bir suikastçı olursunuz. İhanetinizin arkasındaki gerçek, şehri çevreleyen sular kadar karanlık ve bir zamanlar yaşadığınız hayat sonsuza dek yok oldu.

Dishonored 2

Dishonored 2’de doğaüstü bir suikastçı olarak rolünüzü tekrarlayın – Arkane Studio’nun birinci şahıs aksiyon gişe rekorları kıran ve 100’den fazla ‘Yılın Oyunu’ ödülünü kazanan Dishonored’ı takip edin. Tasavvuf ve endüstrinin çarpıştığı bir dünyada yolunuzu oynayın. İmparatoriçe Emily Kaldwin veya kraliyet koruyucusu Corvo Attano olarak oynamayı seçecek misin? Oyunda görünmeyen, acımasız savaş sisteminden tam olarak mı yararlanacaksınız yoksa ikisinin bir karışımını mı kullanacaksınız? Düşmanlarınızı ortadan kaldırmak için karakterinizin benzersiz güçlerini, silahlarını ve aletlerini nasıl birleştireceksiniz? Hikaye, seçimlerinize yanıt verir ve oyunun el yapımı görevlerinin her birinde oynarken ilginç sonuçlara yol açar.

Dishonored Complete Collection torrent indir

Dishonored 2, Lord Regent’in yok olması ve korkunç Rat Veba’nın tarihe geçmesinden 15 yıl sonra ayarlanır. Başka bir dünya gaspçısı, İmparatoriçe Emily Kaldwin’in tahtını ele geçirdi ve Adaların kaderini dengede bıraktı. Emily veya Corvo olarak, Dunwall’un efsanevi sokaklarının ötesinde, Emily’yi iktidara getirmenin anahtarlarını elinde tutan bir zamanlar göz kamaştırıcı kıyı kenti olan Karnaca’ya gidin. Yabancının İşareti ve güçlü yeni yeteneklerle donanmış, düşmanlarınızı takip edin ve doğru olanı geri alın.

Dishonored: Death of the Outsider

Arkane Studios’un ödüllü geliştiricilerinden, eleştirmenlerce beğenilen Dishonored serisinin bir sonraki bağımsız macerası Dishonored: Death of the Outsider geliyor. Badass doğaüstü bir suikastçı olun ve akılda kalan en büyük suikastı çıkarmak için akıl hocası Daud ile tekrar bir araya geldiğinde kötü şöhretli Billie Lurk rolünü üstlenin. Dishonored 2’nin imza oyun ve sanat tarzı üzerine inşa edilen Death of the Outsider, vahşi savaş sistemleri, benzersiz seviye tasarımı ve her seçiminize cevap veren sürükleyici hikaye anlatımı dahil olmak üzere tüm dizi özelliklerine sahiptir. Etkileyici karakterleri ve heyecan verici aksiyonuyla Death of the Outsider, Dishonored serisinde yeni olanlar için mükemmel bir giriş noktasıdır ve uzun süredir hayranlar için oyun ve dünyanın önemli ölçüde genişlemesini sağlar.

Bir zamanlar Dunwall’un en kötü şöhretli katilleri olan Billie Lurk’un (diğer adıyla Megan Foster) rolünü üstlenin. Eski akıl hocanız, efsanevi suikastçı Daud ile yeniden bir araya gelerek, şimdiye kadar tasarlanan en büyük suikasti üstleneceksiniz: Billie ve Daud’un İmparatorluğun en onursuz anlarından bazılarına araç olarak gördüğü tanrısal bir figür olan Öldürücü’yi öldürmek. Yabancının gizemini ve kökenlerini ortaya çıkarmak için Karnaca’nın en karanlık köşelerine girerken, çevrenizdeki dünyayı sonsuza dek değiştirecek ölümcül muhalefet, eski güçler ve zor kararlarla karşı karşıya kalacaksınız.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum sistem gereksinimleri:
Windows 7/8/10 (64-bit versionları)
Intel Core i5-2400/AMD FX-8320 veya daha iyisi
8 GB RAM
NVIDIA GTX 660 2GB/AMD Radeon HD 7970 3GB veya daha iyisi
60 GB boş alan
Önerilen sistem gereksinimleri:
Windows 10 (64-bit versionları)
Intel Core i7-4770/AMD FX-8350 veya daha iyisi
16 GB RAM
NVIDIA GTX 1060 6GB/AMD Radeon RX 480 8GB veya daha iyisi
60 GB boş alan


RESİM ve VİDEOLAR

Dishonored Complete Collection
Dishonored Complete Collection
Dishonored Complete Collection


İNDİRME LİNKLERİ:
Dishonored Complete Collection İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


344 kez indirildi