Drug Dealer Simulator v1.0.5.2 Repack

Etiketler: drug dealer simulator torrent, drug dealer simulator indir, drug dealer simulator full indir, crack, pc indir, türkçe yama, oyun

 

drug dealer simulator torrent


AÇIKLAMA

Sürüm: v1.0.5.2

Ana sürüme ek olarak bir çok yenilik ve optimizasyon iyileştirmeleri yapıldı!

Hiç kendi suç imparatorluğunuzu yasal ve ahlaki sonuçları olmadan genişletmeyi hayal ettiniz mi? BENZERİNİ DENEYİMLEYİN!

Ufaktan başlayın, işleri BÜYÜTÜN!

Hikâyenize ufak, kirli bir barınakta başlayın ve bölgenizin kontrolünü elinize geçirene kadar yükselin, kendi adamlarınızı kiralayın ve tehlikeli işler yapın.İster sokak ticaretinin dehası olun, ister acımasız bir gangstere dönüşün. Size kalmış!

Ama dikkatli olun!Suç dünyasında hiçbir şey kolay değildir…

Dışarıdaki kartellerden kaçak mallar alın, polisten kaçının, barınaklarınızı yönetin. Tekil müşterilere az miktarlarda satış yapın ya da çetelerle büyük anlaşmalar yapın.
Unutmayın ki akıllı davranmalı ve sinsi olmalısınız. Her köşede düşmanlar kol gezer ve Narkotik Şube asla uyumaz.

Korktunuz mu? Korkmayın. Dünyayı cesurlar yönetir.

Bu dünyada güç, para ve itibar arayan yalnızca siz değilsiniz. Eylemlerinize dikkat edin, zira güçlü müttefikler de edinebilirsiniz, kinci düşmanlar da… Ya da ikisi birden. Müşterilerinizi kazıklamayın… En azından çok fazla kazıklamayın, doğru insanlarla iş birliği yapın, yakalanmayın; işte belki o zaman servetinizi harcayacak kadar uzun yaşayabilirsiniz!

Harcayamayacağı parayı kim ne yapsın? Kazandıklarınızı isterseniz çetenizi genişletmek, yeni ekipmanlar almak, insanlara rüşvet vermek ve kas gücü kiralamak için kullanabilirsiniz ya da… EĞLENCENİN DİBİNE VURABİLİRSİNİZ!


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

MİNİMUM:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit or later
  • İşlemci: i5-2500 3.30 GHz
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 780 GTX or AMD Radeon Radeon R7 260X series card or higher
  • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan

RESİMLER VE VİDEO

drug dealer simulator torrent torrentoyun.net drug dealer simulator torrent torrentoyun.net drug dealer simulator torrent torrentoyun.net


İNDİRME LİNKLERİ

Drug Dealer Simulator İndir v1.0.5.2 Repack(4.2gb)


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

5502 kez indirildi

Drug Dealer Simulator v1.0.5.2 Repack Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

 1. Berkan Cantuğ dedi ki:

  çek kafalarıı çek çek çek