DYNASTY WARRIORS 9


AÇIKLAMA

Yeni Bir Açık Dünya Savaşçıları Oyunu
Seride ilk kez, Çin’in geniş arazisi, oyun boyunca farklı ilerleme için açık bir dünya formatının tanıtılmasıyla tek bir haritada gösteriliyor. Warriors serisinin ‘bire karşı binlerce’ canlandırıcı eylemi ve Üç Krallık Romantizm masalından sevilen karakterler taşınıyor, ancak açık dünya sahnesindeki özgürlük yepyeni bir Savaşçı deneyimi sunuyor.
Ana Görevler, oyuncu karakterinin hikayesini ortaya çıkarır ve ilerler ve Ana Görevleri ve diğer karakterlerden gelen talepleri etkileyen Düzenli Görevler gibi çeşitli bölgelerden çok sayıda görevle desteklenir. Hangi görevlerin seçildiğine bağlı olarak durum sürekli değişecektir. Harita üzerinde meydana gelen birçok savaşta, oyuncular kendilerine açık çeşitli stratejiler ve taktikler bulacaklar. Üç Krallık’ın geniş dünyasının tadını çıkarmak için.
Harita güzel grafikler ile gösterilir ve zamanın geçişini ve değişen iklimi yansıtan kar ovaları, ormanlar ve çöller gibi Çin’in birçok farklı bölgesine sahiptir. Luoyang ve Hulao Kapısı gibi önemli şehirler ve kontrol noktaları ve Sarı Nehir ve Mt. Şarkı, çoğaltılır ve oyun dünyasına daha daldırma sağlar.

Yeniden Tanımlanmış Eylem Sistemi
Yeni State Combo System, temel Warriors eylem sistemini temel alarak çevredeki koşullara tepki verir ve tepki verir. Üç temel unsur şunlardır: Bir düşmanın durumuna bağlı olarak değişen “Akış Saldırıları”; Durumlara en iyi şekilde uyum sağlayan “Reaktif Saldırılar”; ve düşmanın durumunu değiştiren “Saldırı Tetikleri”.
Etkileşimli Eylemin eklenmesi, oyuncuların çevredeki arazi ve ortamdan faydalanmalarını sağlar. Dağlara tırmanmaya ve nehirler arasında yüzmeye ek olarak, duvarlara tırmanmak için çengelli kancalar kullanmak ve patlamaları tetiklemek için petrol varillerine ateş okları atmak, daha geniş stratejik oyun için yeni eylemler arasındadır.

Üç Krallık’tan yeni ve geri dönen memurların gözünde destansı masallar
Büyük bir karakter listesi ile dokunan Üç Krallık hikayesini deneyimleyin. Toplam 90 oynanabilir karakter için yedi yeni subay (Cao Xiu, Man Chong, Xun You, Cheng Pu, Xu Sheng, Zhou Cang, Xin Xianying) eklendi; Hanedan Savaşçıları serisinden 83 memur yeni kostümlerle geri dönüyor.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 64bit
İşlemci: Core i5 2400 or over
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 or over
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 64bit
İşlemci: Core i7 3770 or over
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 or over
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 50 GB kullanılabilir alan


RESİM ve VİDEOLAR

DYNASTY WARRIORS 9
DYNASTY WARRIORS 9
DYNASTY WARRIORS 9


İNDİRME LİNKLERİ:
DYNASTY WARRIORS 9 İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


40 kez indirildi