Earthfall

Earthfall


AÇIKLAMA

Earthfall tamamen oyun klişelerinden oluşur ve kimseyi şaşırtması pek olası değildir, ancak son zamanlarda ilk kişide küçük bir aksiyon macera oyunu olduğu için, bu oyun birkaç akşamı eğlendirebilir. Her şey yeterince titiz: gezegeni saldırgan uzaylı yaşamının işgalinden kurtarmanız gerekiyor. İlginç patronlar da dahil olmak üzere birçok farklı canavar sizi bekliyor. Oyun arkadaşlarla işbirlikçi geçiş için tasarlanmıştır, ancak tek bir mod da vardır.

Ana Özellikler

Birlikte Savaşın: İşbirliği Eylemi 4 Oyuncuya Kadar – Akıllı yumurtlama sistemi size ve ekibinize tepki verirken çeşitli ölümcül uzaylılar yeteneklerinizi test ederken arkadaşlarınızla takım kurun. Birbirinizin sırtını izleyin!
Kontrolü ele alın: Her biri kendi kişiliğine sahip, hepsi hayatta kalmaya ve geri kazanmaya çalışan dört heyecan verici karakterden biri olarak oynayın
Dünya Düşüşünü Keşfedin: Konu odaklı seviye hedefleri, hikaye anlatımından ödün vermeden hızı hızlı ve çılgınca tutar.
Gerçek İşbirliği: Drop-in, drop-out Multiplayer – solo başlatın, yedeklemek için arkadaşlarınızı arayın, maçlar arasında akşam yemeği yakalamak; AI botları, her takımın direnişe katılabilmesini sağlamak için eksik takım arkadaşlarını doldurur.
Çarpıcı Görseller: Güzel, ama ölümcül Pasifik Kuzeybatı, endüstri lideri Unreal Engine 4 Teknolojisinde çarpıcı ayrıntılarla hayata geçirildi
Yolunuzu Oynayın: Sizi öğle yemeği yapmaya çalışan uzaylıların gelen ordularına karşı koymak için güçlü silahlar kullanın veya savunmalarınızı kurun.
Şartlarınızla Savaşın: Taşınabilir barikat kitleri yazdırın ve uzaylı sürüsünü yavaşlatmak için jüriyi tuzaklara yerleştirin.
Taktik Olun: Yıkıcı insanlı kuleleri kullanın veya düşmanı biçmek için tasarlanmış otomatik hedefleme kulelerini kullanın.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Intel Core i5-4430
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 750 2GB
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 20 GB kullanılabilir alan

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Intel Core i5 5th Gen
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 970 4GB
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 20 GB kullanılabilir alan


RESİM ve VİDEOLAR

 Earthfall
 Earthfall
 Earthfall


İNDİRME LİNKLERİ:
Earthfall İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


74 kez indirildi