ELDERBORN

 ELDERBORN


AÇIKLAMA

Elderborn , deli yakın stil dövüş savaşlarına katılacağınız slasher tarzı bir oyundur. Burada herkes becerilerinize tam olarak karar verecek ve aciliyetle mücadele edecek, bu yüzden onları geçit boyunca geliştirmelisiniz. Tüm eylemler, fantastik, üç boyutlu eylem dünyasına kafadan girmenize izin verecek olan birinci şahıs görüşünde gerçekleşir. Oyun sizi, diğer dünyadan kana susamış canavarların ve güçlü yaratıkların yaşadığı geniş kafa karıştırıcı, kasvetli zindanlara gönderecek.

Hepsi sizin için düşman olacak ve imha uğruna her şeyi yapmaya çalışacaklar. Ölümcül tuzaklar da dahil olmak üzere birçok tehlike içerdiğinden, yeraltı, terk edilmiş harabelerde ilerlerken dikkatli olun. Her türlü bıçakla akıllıca başa çıkan güçlü bir savaşçı olacaksınız. Tüm zindanlar elle oluşturulur, böylece her zaman tehlikeli ve beklenmedik olaylara hazır olabilirsiniz. Rakipleri yok etmek çok zor olacak, çünkü bunun için belirli bir beceri seviyesi gerekli olacak. Keskin kılıçlar ve ağır baltalarla kullanabilmek için profesyonel becerilerinizle düşman kalabalığını iki hesapta kırın.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7, 8.1, 10
İşlemci: Intel Core i5-7500
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 780M
Depolama: 2 GB kullanılabilir alan


RESİM ve VİDEOLAR

 ELDERBORN
 ELDERBORN
 ELDERBORN


İNDİRME LİNKLERİ:
ELDERBORN İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


212 kez indirildi