Eldest Souls

Bu sayfamız aracılığı ile Eldest Souls torrent oyunu son sürümü kolaylıkla indirebilirsiniz. İndireceğiniz dosya, Eldest Souls adlı oyununun torrent halini ihtiva etmektedir. Daha sonra bu dosyayı açıp uTorrent gibi bir yükleyiciyle çalıştırabilirsiniz.

Eldest Souls Torrent Hakkında Bilgi

Yüzyıllardır Eski Tanrılara hizmet eden insanlar nihayet baş kaldırarak esaretten kurtuldular ve bu dev belaları Citadel’in kutsal duvarları içine hapsettiler. Ama musibet alttan alta kaynamaya devam etti… İntikam isteyen Eski Tanrılar son bir hamle olarak dünyaya müthiş bir yıkım saldılar. İnsanlık yok oluşun eşiğinde, tek bir umuttan başka bir şey kalmadı.İnsanlığın bu muazzam yükü yalnız bir Savaşçının omuzlarında. Elinde ise müthiş bir kılıç var, saf obsidyen bir kılıç. Zorlu bir savaş Hızlı ve zorlu bir souls benzeri mücadele seni bekliyor.

eldest souls torrent indir

eldest souls torrent indir

Bu savaşta kısacık bir an bile sonucu değiştirebilir. Neyse ki talih cesurdan yana ve Eski Tanrıları dize getirebilirsen fanilerin aklının alamayacağı güçlere kavuşman işten bile değil. Boss-Rush Şiddeti Eldest Souls en zorlu, en sert ve en heyecanlı mücadelelere odaklanıyor, Bosslara! Eski tanrıların her biri, üstesinden gelmen gereken farklı bir imtihan… ve tabii geçersen o derece büyük ödüller de seni bekliyor. Kadim Bir Krallık Eski Tanrıları aradığın labirentvari geçitlerde ilginç karakterlerle, çetin görevlerle ve bir dizi karanlık gizemle karşılaşacaksın. Eski Tanrıların ve onların yüz yıllık tutsaklığının ardından yatan sırrı yavaş yavaş açığa çıkaracaksın. Piksel-Perfect görsellik Citadel’in 16-bit özen ile yaratılmış, her ayrıntısı ile muhteşem görselliğini piksel seviyesinde bir mükemmellik ile keşfet. Ama bu ihtişama kendini kaptırma.

Eldest Souls Torrent Kurulumu Nasıl Yapılır?

  • İlk olarak aşağıdaki indir tuşuna basarak .torrent uzantılı dosyayı bilgisayarınıza indirin.
  • Ardından üzerine çift tıklayın ve çalıştırın.
  • Bu aşamadan sonra nereye indirmek istediğinizi seçin ve tamam tuşuna basın. İşte bu kadar!

Eldest Souls Sistem Gereksinimleri

Minimum:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Intel® Core™ i7 3770
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: GTX 860
DirectX: Sürüm 12
Depolama: 4 GB kullanılabilir alan

Önerilen:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Intel® Core™ i7 7700
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: GTX 1060
DirectX: Sürüm 12
Depolama: 4 GB kullanılabilir alan

Eldest Souls Torrent indir

Aşağıdaki tuşa tıklayıp Eldest Souls torrent indirme işlemini başlatabilirsiniz. Bu noktada 3 saniye bekleyin ve Get Link yazan yere tıklayın, indirme tamamlanacaktır.

Eldest Souls oyununun PC torrent dosyasını ücretsiz indirirken bir problem mi oluştu? Hiç panik yapmayın, sizin için sitemizden adım adım nasıl torrent oyun indirilir resimli bir şekilde anlattık. Hemen buraya tıklayın ve öğrenin!

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, Eldest Souls oyununun devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.

kez indirildi