ELEX

Etiketler: elex torrent, elex torrent indir, elex full indir, elex crack indir, elex türkçe yama indir, elex pc indir, elex indir, elex oyun indir

 

ELEX TORRENT


AÇIKLAMA

ELEX, oyuncuları orijinal karakterlerle, mutasyona uğramış yaratıklarla, derin ahlakla dolu büyük bir kesintisiz oyun dünyasına yerleştiren yepyeni bir kıyamet sonrası Bilim Fantezi evreninde yer alan Gotik dizinin ödüllü yaratıcılarından el yapımı bir aksiyon rol yapma deneyimidir. seçimler ve güçlü eylem.

ELEX’te, insanlara sihir gibi büyük güçler veren, ancak onları kayıtsız soğuk yaratıklara dönüştüren güçlü bir kaynak üzerinde savaşa katılıyorsunuz. Duyguların ve insanlığın veya soğuk sentetik mantığın Magalan dünyasını yönetip yönetmeyeceğine siz karar verirsiniz.

Teknolojide ileri, medeni ve milyarlarca nüfusa sahip Magalan geleceğe bakan bir gezegendi. Sonra göktaşı çarptı.

Hayatta kalanlar artık hayatta kalma savaşında, bir gezegenin kaderine karar verme mücadelesinde mahsur kaldılar. Bu kavganın merkezinde “Elex” elementi var. Meteor ile gelen değerli ve sınırlı bir kaynak olan Elex, makinelere güç verebilir, sihire kapıyı açabilir veya hayatı yeni, farklı formlara yeniden şekillendirebilir.

Fakat bu seçeneklerden hangisi Magalan’ın geleceği olmalı? Teknoloji veya sihir bu dünyayı kurtarabilir mi? Yoksa bu yeni güç kalıntılar arasında hayatta kalanları yok edecek mi? Eğlenceli bir oyuna tam gaz hazırlanın!


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
İşlemci: Intel Core i5 3570, AMD FX-6350
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 660 2GB, AMD Radeon 7850 2GB
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 35 GB kullanılabilir alan
Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
İşlemci: Intel Core i7-4790, AMD FX-8350
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 1060 3GB, AMD RX 480 4GB
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 35 GB kullanılabilir alan


RESİM ve VİDEOLAR

elex torrent torrentoyun.net
elex torrent torrentoyun.net
elex torrent torrentoyun.net


İNDİRME LİNKLERİ:
ELEX İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


2538 kez indirildi