Escape From Tarkov


AÇIKLAMA

Her geçen gün Norvinsk bölgesindeki durum gittikçe daha karmaşık hale geliyor. Tarkov’daki aralıksız savaş büyük paniğe yol açtı; Yerel nüfus şehirden kaçtı, ancak kalanlar servetlerini başkalarının pahasına iyileştirmek istiyorlar. Yeni gerçekliği kabul ettikten sonra, vahşi Tarkov yerliler – “Scavs” iyi silahlı çetelere akın etti ve şehrin yeniden dağıtımına başladı. Günümüzde Tarkov, farklı gruplar tarafından kontrol edilen görünmeyen sınırlarla ayrılıyor. Açgözlü açgözlü silahlılar, sivillerin öldürülmesi ve iki özel askeri şirketle doğrudan karşı karşıya gelmesi de dahil olmak üzere, yollarını bulmak için herhangi bir uzunluğa gidecekti.

Oyuncular, Tarkov çatışmasının ilk aşamasında hayatta kalan paralı askerlerden birinin derisinde yaşamak zorunda kalacaklar. Taraflardan birini seçtikten sonra – USEC veya BEAR – oyuncunun karakteri şehirden çıkmaya başlar. Tarkov BM ve Rus ordusu tarafından mühürlendi, tedarik zincirleri kesildi, operasyonel komuta ile iletişim kayboldu ve bu koşullarda herkesin ne yapacağını ve kaos baskın metropolden nasıl çıkılacağını kendi seçimlerini yapması gerekiyor.

Özellikler

Hikayeye dayalı senaryo, çok oyunculu oyun modlarından biri olarak izlenecek yol. Arkadaşlarınızla veya tek başınıza büyük ölçekli yerlerde baskınları tamamlayın
Tarkov şehrinin ve banliyölerinin eşsiz ve otantik yerlerini keşfedin: vatandaş blokları, kimyasal tesis alanı, AA askeri üssü, Tarkov şehrinin kalbi, özel yaşam alanı ve diğerleri gerçek zamanlı hava koşullarında ve günün saatlerinde değişiyor
Gizli yerleri keşfedin – ayrılmış tesisler ve stoklar, kapalı TerraGroup ofisleri ve yeraltı depoları
Şehirde neler olup bittiğini anlamanıza yardımcı olacak faydalı bilgiler ve öğeler bulun
Eski düşmanlarla işbirliği yapın, gizemleri ortaya çıkarmak ve Tarkov’dan canlı kaçmak için öncelikleri değiştirin


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
 
 Minimum Sistem Gereksinimleri

İşlemci: Core 2 Duo E4600 2.4GHz veya Athlon 64 X2 Dual Core 5000+
Ekran Kartı: GeForce GTX 260 veya Radeon R7 250X
Bellek: 6 GB
Depolama Alanı: 8 GB
İşletim Sistemi: Windows 7 64-Bit
DirectX: Sürüm 9

Önerilen Sistem Gereksinimleri
İşlemci: Core i7-860 Quad 2.80GHz veya FX-8120
Ekran Kartı: GeForce GTX 480 veya Radeon R7 370
Bellek: 8 GB
Depolama Alanı: 8 GB
İşletim Sistemi: Windows 7 64-Bit
DirectX: Sürüm 11


GÖRSELLER & VİDEO


İNDİRME LİNKLERİ

Link #1(Torrent): 

 

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın.

463 kez indirildi