Biz Kimiz?

Torrent Oyun sitesi 2019 yılında yayın hayatına başlamış olup site kullanıcılarına torrent oyun ve torrent oyun indir alanında hizmet verne kaliteli bir oyun indirme sitesidir. Sitemizde ki tüm içerikler güvenli olmakla beraber herhangi bir zararlı yazılım içermez :) Destek için konulara yorum yazmayı ve sitemize üye olmayı unutmayınız :)

Factory Town

Son Güncelleme: 26.02.2020 Saat 17:49:49
   Yazar: Yetkili Bi AbiYorumlar: 0 yorum var

Factory Town


AÇIKLAMA

Factory Town – yönetmeyi, kontrol etmeyi ve geliştirmeyi seviyor musunuz? O zaman zaman harcamak ve Factory Town adlı heyecan verici bir maceraya çıkmak zorunda değilsiniz. Çok sayıda kaynak çıkarımı ve sonraki işlemleri ile kişisel olarak bir üretim köyü tasarlamanıza izin verecektir. Kişi, kişisel potansiyelin gerçekleşmesinin çok kolay olacağını ummamalıdır. Oyunda çözümü sadece omuzlarına emanet edilecek çok sayıda farklı görev, koşul ve diğer hoş olmayan problemler bulacaksınız. Yavaş yavaş yeteneklerimizi değerlendirmek, üretim kariyerine başlamak, küçük bir köyden başlamak ve tüm endüstriyel holding ile bitmek zorundayız. Yönetim ve her şeyi kontrol etme yeteneği başarının temelini oluşturacaktır.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit
Bellek: 1 GB RAM
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 250 MB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
Bellek: 2 GB RAM
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 250 MB kullanılabilir alan


RESİM ve VİDEOLAR

Factory Town
Factory Town
Factory Town


İNDİRME LİNKLERİ:
Factory Town İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir