Fade to Silence

 Fade to Silence


AÇIKLAMA

Kar ve buz, acımasız bir manzara oluşturdu. Doğa bozuldu. Bir Eldritch korku rüyasından korkunç yaratıklar donmuş çorak topraklarda dolaşıyor. Oyuncu olarak doğal ama işkence görmüş bir lider olan Ash rolünü üstleniyorsunuz. Bu rolde, hayatta kalmak için bir sığınak kurmak için gerekli kaynakları toplamak üzere kıyamet sonrası, donmuş bir araziyi keşfedersiniz. Giderek azalan kaynaklarla, ekipman yükseltme ve malzeme toplama gibi basit görevler, hızlı bir şekilde gerekli öğeleri atmak için bir keşif gerektirir. Hayatta kalma malzemeleri ararken, oyuncular Eldritch canavarları ve daha da büyük bir düşmanla karşılaşacakları geniş bir bölgeye gitmelidir: acımasız kış. Dondurucu sıcaklıklar sürekli olarak oyuncu Ash’e zarar verirken, en ölümcül olay bir kar fırtınasıdır. Sürprizle yakalanırsa, her ons becerisini alır, Hayatta kalmak ve tüm zorlukların üstesinden gelmek için, oyuncunun takipçileri çekmesi ve onları sığınağa sokması gerekiyor. Her bir bireysel beceri seti ve karakter özellikleri, daha yüksek katman kaynaklarına ve ekipmanlara erişim sağlar. Bu tür ilerlemeler olmadan, oyuncu karakteri derme çatma araç ve silahlar üreterek sadece en zor gereksinimleri ortadan kaldırabilir.Fade to Silence, sert bir kış ikliminin birçok dinamiğini karmaşık, karakter odaklı, grup hayatta kalma deneyimine sunar. Dinamik hava sistemi, soğuk ve bozuk bir dünyada hayatta kalmaya dalmaya katkıda bulunur. Hayatta kalma, oyuncuların hava durumu kalıplarını ne kadar iyi okuduğuna bağlıdır ve doğru sonuca varırlarsa – barınak arayın veya eve basın. Dinamik kar deplasmanı, hem oyuncu karakteri hem de NPC tarafından gerçekçi bir yol bırakır.

Özellikler

Gergin bir atmosfer ve affetmez bir oyun. Bu bir stratejistin oyunu
Keşif modu dünyayı dolaşmanıza ve hikayeyi kendi hızınızda deneyimlemenize olanak tanır
Geniş bir kış manzarasını keşfedin: Lansman sürümü, bir nehir deltasını, yoğun bir orman bölgesini ve 8km²’lik bir alanın ekili tarım arazilerini keşfetmenizi sağlar.
Kurt Kızağı Seferleri: Kızağınızı toplayın, yanınıza alın ve en uzak bölgelere uzun vadeli keşiflere katılın
Soğuk ortamda ve gittikçe tehlikeli yaratıklarda hayatta kalmanızı sağlayan daha iyi ekipmanlara erişmek için takipçileri işe alın
Takipçilerinize önderlik edin ve onları hayatta tutun. Sert ahlaki seçimlerle karşı karşıya kalacaksınız
Kıyamet dünyasında dolaşan gittikçe tehlikeli Eldritch yaratıklarıyla savaş
İç sesinize güvenin. Bu senin arkadaşın.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 64bit
İşlemci: Intel Core i5-2400/AMD FX-8320 or better
Bellek: 12 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 760 or AMD Radeon R9 270 (2gb or more)
Depolama: 30 GB kullanılabilir alan

Önerilen:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 64bit
İşlemci: Intel Core i7-3770/AMD FX-8350 or better
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 or AMD Radeon RX 480
Depolama: 30 GB kullanılabilir alan


RESİM ve VİDEOLAR

 Fade to Silence
 Fade to Silence
 Fade to Silence


İNDİRME LİNKLERİ:
Fade to Silence İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


162 kez indirildi