Fallout 3


AÇIKLAMA

Vault-Tec mühendisleri, 24 saat boyunca kendi kasanızın rahatlığından faydalanabilmeniz için Wasteland hayatının etkileşimli bir şekilde çoğaltılması için çalıştılar. Dahil geniş bir dünya, benzersiz mücadele, şaşırtıcı derecede gerçekçi görseller, oyuncu seçimi ton ve inanılmaz bir dinamik karakter alçı. Radyasyon, Süper Mutantlar ve düşmanca mutasyona uğramış yaratıklar – Her dakika dış dünyanın terörlerine karşı hayatta kalmak için bir mücadeledir. Vault-Tec’den Amerika’nın Nükleer Simülasyon Sonrası İlk Seçimi.

Sınırsız Özgürlük – Geniş Capital Wasteland’ın manzaralarını ve seslerini alın! Kıyamet sonrası harabelerde yatan Amerika Birleşik Devletleri’nin büyük anıtlarını görün! Seni tanımlayan ve dünyayı değiştiren seçimleri yapıyorsun. Rad Metre’nize bir göz atın!
ÖZEL Deneyim – Vault-Tec mühendisleri size insan yetenek simülasyonunda en son bilgileri sunuyor – ÖZEL Karakter Sistemi! Puan tabanlı yetenek sunumunda yeni gelişmelerden faydalanan ÖZEL, karakterinizin sınırsız şekilde özelleştirilmesini sağlar. Ayrıca, her biri göz kamaştırıcı çeşitli efektlere sahip, aralarında seçim yapabileceğiniz düzinelerce benzersiz beceri ve avantaj vardır!
Fantastik Yeni Görünümler – Vault-Tec’deki sihirbazlar yine yaptı! Artık tek bir görüşle sınırlı değil, dünyayı 1. veya 3. kişi perspektifinden deneyimleyin. Bir düğmeye dokunarak görünümünüzü özelleştirin!
Seçimin Gücü – Bugün korkak bir kötü adam veya İyi bir Samiriyeli gibi mi hissediyorsunuz? Bir taraf seçin veya çizgiyi yürütün, çünkü her durum farklı şekillerde ele alınabilir. Sorunlarınızı medeni bir şekilde söyleyin veya Plazma Tüfeğinizi ateşleyin.
VATS’la Atıştırın – Pip-Boy Model 3000’iniz için Vault-Tec Destekli Hedefleme Sistemi ile mücadelede ihtimaller! VATS, savaşta zamanı duraklatmanıza, hedefinizdeki belirli vücut kısımlarını hedeflemenize, saldırıları sıraya koymanıza ve Vault-Tec’in sizin için saldırganlığınızı ele geçirmesine izin verir. Yepyeni bir sinema sunumunda yağmur ölümü ve yıkımı.
Zihin-Üfleme Yapay Zeka – Vault-Tec’de, küresel bir nükleer savaştan sonra medeniyeti canlandırmanın anahtarının insanlar olduğunu biliyoruz. En iyi düşüncelerimiz, Amerika’nın İnsan Etkileşimi Simülasyonunda İlk Tercihi olan Radiant AI’nın gelişmiş bir versiyonunu oluşturma çabalarını bir araya getirdi. Yüz ifadeleri, el hareketleri, benzersiz diyalog ve gerçekçi davranış, Vault-Tec teknolojisindeki en son sonuçlar ile çarpıcı sonuçlar bir araya getirildi.
Göze çarpma güzelliği – Modern süper lüks HD grafiklerde daha önce hiç olmadığı gibi yapılan nükleer serpintiğin gerçeklerine şahit olun. Çorak Wasteland’den, DC’nin tehlike dolu ofislerine ve metro tünellerine, bir mutantın yüzünün çirkin çürük ete kadar.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

 Minimum Sistem:
İşlemci: 2,4 GHz Pentium 4 veya eşdeğeri
RAM: 1 GB (Vista için 2 GB)
Ekran Kartı: 256 MB DirectX 9.0c uyumlu (Nvidia 6800 ve üstü, ATI X850 ve üstü)

Önerilen Sistem:
İşlemci: Intel Core 2 Duo
RAM: 2 GB
Ekran Kartı: 512 MB DirectX 9.0c uyumlu (Nvidia 8800 ve üstü, ATI 3800 ve üstü)


GÖRSELLER & VİDEO


İNDİRME LİNKLERİ

Link #1(Torrent): 

 


40 kez indirildi