Far Cry 1

Far Cry 1


AÇIKLAMA

Tropik bir cennet, savaşın sınırlarını şok edici yeni seviyelere iten kurnazca ayrıntılı bir aksiyon macera oyunu olan Far Cry’de gizli kötülükle karşılaşır.

Serbest denizci Jack Carver bu adaya geldiği gün küfretiyor. Bir hafta önce, Valerie adlı küstah bir kadın muhabir, onu bu bozulmamış cennete götürmesi için ona inanılmaz miktarda nakit teklif etmişti. Ancak, yerleştirildikten kısa bir süre sonra Jack’in teknesi, ada hakkında kaybolan gizemli bir milis grubundan topçu ateşiyle karşılandı.

Teknesi tahrip edildi, parası kayboldu ve muhteşem Valerie aniden kayboldu, Jack şimdi adanın vahşi doğasında bir silahlı asker ve hayatta kalma zekası dışında bir paralı asker ordusuna maruz kalıyor. Ama yemyeşil orman gölgeliklerine ne kadar fazla iterse, yabancı şeyler olur.

Jack, milis grubunun içinde, paralı askerlerin gerçek niyetlerinin korkunç ayrıntılarını ortaya çıkaran bir kişiyle karşılaşır. Jack’e huzursuz bir seçim sunar: en ölümcül paralı askerlerle savaşın veya insan ırkını manyakın sinsi gündemine mahkum edin.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 2000/XP
İşlemci: AMD Athlon 1 GHz veya Pentium III 1 GHz
Bellek: 256 MB
Ekran Kartı: 64 MB
DiretX: 9.0b
HDD: 4 GB Disk alanı

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 2000/XP
İşlemci: AMD Athlon 2-3 GHz veya Pentium 4 2-3 GHz
Bellek: 1 GB
Ekran Kartı: 128 MB GeForce 4 128 MB GeForce FX 5950 veya ATI Radeon 9500-9800 XT
DiretX: 9.0c
HDD: 4 GB Disk alanı


RESİM ve VİDEOLAR

Far Cry 1
Far Cry 1
Far Cry 1


İNDİRME LİNKLERİ:
Far Cry 1 İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


555 kez indirildi