Far Cry 3 Blood Dragon

Far Cry 3 Blood Dragon Indir 1


AÇIKLAMA

Yıl 2007. Gelecek bu. Sen Çavuş Rex Colt: Mark IV Siber Komando. Yıl 2007 ve Dünya 90’larda patlayan bir nükleer savaşla yıkıldı. Doğu ve batı çatışması nesiller boyu sürdü ve insanlık felaketli bir on yılın ardından ilerlemek için mücadele etmeye devam ediyor. Barış için yeni yollar bulunmalı ve ABD cyborg ordusu bir çözüm bulmuş olabilir: uzak bir adada güçlü bir biyo-silah. Senin görevin bilgi toplamak ve neler olduğunu anlamaktır.

Özellikler

KICK-ASS CYBER SHOOTER – Öldürücü katil cyborgs, mutasyona uğramış bilim adamları, metal köpekbalıkları ve lazerleri gözlerinden vuran kısır Kan Dragons ordusunu durduracak kadar güçlü bir güç var – bu güç sensin. İsminiz Mark IV Cyber ​​Commando olan Çavuş Rex Power Colt. Siz ve yedi favori tamamen özelleştirilebilir öldürme aletiniz kötülükle sürünen tuhaf bir açık dünya adasıyla mücadele ederken kilitleyin ve yükleyin. Ninja yıldızları, silahlar ve hatta sadece iyi eski patlayıcılarla düşmanı devir. Savaşın. Senin yolun. Zor şansları.
KIZI ALIN, KÖTÜ KILAVUZLARI ÖLDÜR VE DÜNYAYI KURTARIN – Çavuş Rex Colt olarak, yarı insan, yarı makine, hepsi Amerikalı. Sen intikam alma misyonunda son teknoloji Mark IV siber komando’sun. Eski komutanını ve acımasız katil cyborgs taburunu düşürmek için dışarı çıktın – ve işi bitirmek için hiçbir şeyden vazgeçmeyeceksin.
VHS DÖNEMİNİN HER CLICHÉ’İ İLE SİLİNDİ – Hollywood aksiyon ikonu Michael Biehn (Terminatör, Yabancılar ve Uçurum), 1980’lerin patlayıcı ve mutantların çarpıştığı karanlık bir geleceğin bu patlayıcı bilim vizyonuna geri dönüyor. Bu yüzden VCR’nizi kapatın, video oyun kabini takın ve Far Cry 3 Blood Dragon’un tüm heyecanlarını tam stereofonik sesle yaşamaya hazır olun.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP (SP3) / Windows Vista (SP2) / Windows 7 (SP1) / Windows 8
İşlemci: 2.66 GHz Intel Core 2 Duo E6700 veya 3.00 GHz AMD Athlon™ 64 X2 6000+
Bellek: 2 GB
Ekran Kartı: 512 MB
DiretX: 9.0c
HDD: 3 GB Disk alanı

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP (SP3) / Windows Vista (SP2) / Windows 7 (SP1) / Windows 8
İşlemci: 2.93 GHz Intel® Core™ i3-530 or 3.10 GHz AMD Phenom™ II X2 550 or better
Bellek: 4 GB
Ekran Kartı: 1 GB
DirectX: 11
HDD: 3 GB Disk alanı


RESİM ve VİDEOLAR

Far Cry 3 Blood Dragon Indir 2 Far Cry 3 Blood Dragon Indir 3 Far Cry 3 Blood Dragon Indir 4


İNDİRME LİNKLERİ:
Far Cry 3: Blood Dragon İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


129 kez indirildi