Farmer’s Dynasty

Farmer’s Dynasty Indir 1


AÇIKLAMA

Büyükbaba çiftliğini ziyaret ettiğin eski güzel günleri hatırlıyor musun? Büyükbabanızın traktörünün üzerinde dolaşırken ve tarlalarınızda çalıştığınız zaman? Artýk çiftliđine geri döndün. Geçtiğimiz yıllar şehirde sizin için iş dolu ama eski güzel zamanları hiç unutmadınız. Rüya her zaman içinizde yaşadı: büyükbabanızın çiftliğini yeniden inşa etmek ve kendi hanedanınızı başlatmak – rüya gerçek olsun!

Özellikler:

Canlı – İnşa Et – Çiftlik: Sizi kırsal bölgeye götüren ve stokta bol miktarda oyun oynatan benzersiz bir tarım, inşaat ve yaşam simülasyonu karışımının tadını çıkarın!
Çiftliğinizi onarın ve yenileyin: Çatıları, ahırları ve barakaları onarın, cepheleri yenileyin ve evinizin iç mekanlarını kendi zevkinize göre dekore edin
Kapsamlı açık dünya ile etkileşime geçin ve sosyal puanlar toplayın: Yeni tanıdıklara açık olun – yardımseverlik ve dostluk ödeyin – er ya da geç eşinizi yaşam için bulacaksınız ve hatta çocuk sahibi olabilirsiniz!
Çevrenizdeki zorlu görevleri tamamlayın ve örneğin bir kamp ateşinde veya balık avlarken tüm yönleriyle ülke hayatının tam ihtişamıyla tadını çıkarın
Tarım makineleri ve traktörlerin kontrolünü elinize alın: İster eski ister yeni olsun – tarlalarınızı çalışmak ve günlük ekmeğinizi kazanmak için eski ve paslı veya süper modern ekipmanlara sahip olmak size ve çiftçilik ve ekonomik becerilerinize bağlıdır.
Çiftliğinizin kuş bakışı manzarasının tadını çıkarın: drone’nuz manzaranın inanılmaz manzaralarını sunuyor!
Sebze dikin, bakım yapın ve hasat edin, hayvanlarınıza dikkat edin ve ürünlerinizi satın: Ahırlarda, tarlalarda veya serada – yapılacak çok şey var, o yüzden başlayalım!


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 10
İşlemci: Intel Core2Duo / AMD X2, min. 2.2 GHz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: DirectX 11 compatible GPU, min. 1.5GB dedicated VRAM (AMD Radeon HD 7000 series / NVIDIA GeForce GTX 500 series)
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 8 GB kullanılabilir alan

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Intel i5 / AMD X4, min. 2.8 GHz
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: DirectX 11 compatible GPU, min. 2GB dedicated VRAM (AMD R9 300 series / NVIDIA GeForce GTX 900 series)
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 8 GB kullanılabilir alan


RESİM ve VİDEOLAR

 Farmer’s Dynasty
 Farmer’s Dynasty
 Farmer’s Dynasty


İNDİRME LİNKLERİ:
Farmer’s Dynasty İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


127 kez indirildi