Farming Simulator 17

Farming Simulator 17 indir 1.jpg

 

AÇIKLAMA

Farming Simulator 17‘de modern bir çiftçinin rolünü üstlen! Kendinizi yeni içeriklerle dolu devasa bir açık dünyaya dalın: yeni çevre, araçlar, hayvanlar, ürünler ve oyun mekaniği!

Ayrıntılı yeni bir Kuzey Amerika ortamı da dahil olmak üzere yüzlerce dönümlük arazi üzerinde çiftçilik olanaklarını keşfedin. Challenger, Fendt, Valtra veya Massey Ferguson gibi yeni markalar dahil olmak üzere 75’ten fazla üreticiden 250’den fazla otantik tarım aracı ve ekipmanını kullanın.

İlk kez ayçiçeği ve soya fasulyesi de dahil olmak üzere, birçok mahsul türünü hasat edin. İnek, koyun, tavuk ve şimdi domuz olan hayvancılığınıza dikkat edin – ormancılığa katılın ve ürünlerinizi satmak için çiftliğinizi genişletin! Mallarınızı kamyon ve römorklarla taşıyın veya gideceğiniz yere ulaşmak için trenler yükleyin ve sürün.

Farming Simulator 17, zengin çevrimiçi aktiviteler sunar: 16 oyuncuya kadar kooperatif çok oyunculu oyun oynayın ve sınırsız içerik ve sürekli gelişen Farming Simulator 17 deneyimi için tutkulu topluluk tarafından oluşturulan modları indirin. Bu arada serinin son oyunu olan Farming Simulator 2019 oynamak isterseniz linke tıklayabilirsiniz. Serinin yeni oyununda grafik motoru güncellendi.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10
İşlemci: 2.0 GHz Intel or equivalent AMD dual-core processor
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia Geforce GTS 450 Series, AMD Radeon HD 6770 graphics card or better (min 1GB VRAM)
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 6 GB kullanılabilir alan

GÖRSELLER & VİDEO

Farming Simulator 17 indir 2.jpgFarming Simulator 17 indir 3.jpgFarming Simulator 17 indir 4.jpg

 

İNDİRME LİNKLERİ

Link #1(Torrent):
Oyunu indirmek için tıklayın.
Online olmak isterseniz aşağıda ki kreki indirin lütfen.
Online kreki indirmek için tıklayın.

Not: 27.08.2019 tarihi itibarı ile en güncel sürümdür. Tüm dlc ve güncellemeleri içerir.
 

 
Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

78 kez indirildi