Field of Glory Empires

Field of Glory: Empires


AÇIKLAMA

Field of Glory Empires, tek bir medeniyet iz bırakmadan gitmedi, arkasından yerleşimlerin kültürüne, değerlerine ve gelişim seviyesine tanıklık eden paha biçilmez anıtlar bıraktı. O zamanların yöneticileri, bu amaçlar için doğal taşlar kullanarak, heykeller vb. Anıtların çoğu zamanla yok edildi, ancak korunanlar büyük bir anlam ve kültürel yük taşıyor.

Bazen ataların varlığının tek kanıtı sadece onlar hakkında hikayeler olabilir. Nesilden nesile aktarılan hikayeler, efsaneler, sırlar ve sırlarla büyümüştür. Geçmiş olmadan, ne gelecek ne de mevcut olamaz. Eski uygarlıkların kalıntılarında, yenileri büyür, gelişir, gelişme döngüsünü geçer ve aynı zamanda çökür. Ancak asırlık gelenekler korunur ve yeni nesillerde yaşamaya devam eder.

Oyun hakkında

Glory of Empires oyun Saha tecrübesi ve yeni başlayanlar ile oyunculara hitap edecek. Sizden önce, bütün insanları yönetmenin keyfini çıkarmanızı sağlayan küresel bir stratejidir. Farklı kabilelerin kültürleri var, göreviniz gelişimlerini teşvik etmek ve özgünlüğü korumak. Tüm olaylar klasik çağ döneminde gerçekleşir. Arsa, şimdiki Avrupa ülkelerinin ve Akdeniz bölgesinin topraklarında ortaya çıkmaktadır.

İmparatorluğunuzu sürekli geliştirmek, zenginliği ve şöhreti artıracak ve onu refah veya ölüme getirebilirsiniz. Zor zamanlar geliyor ve ayakta kalabilmeniz gerekiyor. Burada stratejik olarak düşünmeniz gerekiyor, oyun mantık ve eleştirel düşünmenin gelişimine katkıda bulunuyor. Tüm uyrukların ihtiyaçlarını ihmal etmeyin, böylece çatışmalar ve ayaklanmalar ortaya çıkmaz. Uygulayacağınız politika insancıl, etkili ve uygarlığın güçlendirilmesine katkıda bulunmalıdır.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Field of Glory Empires Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 10
İşlemci: 2GHz işlemci
Bellek: 4 GB RAM
Grafikler: 1 GB DirectX 9 Uyumlu Grafik Kartı
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX Uyumlu Ses Kartı


RESİM ve VİDEOLAR

Field of Glory: Empires
Field of Glory: Empires
Field of Glory: Empires


İNDİRME LİNKLERİ:
Field of Glory: Empires İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


573 kez indirildi