Biz Kimiz?

Torrent Oyun sitesi 2019 yılında yayın hayatına başlamış olup site kullanıcılarına torrent oyun ve torrent oyun indir alanında hizmet verne kaliteli bir oyun indirme sitesidir. Sitemizde ki tüm içerikler güvenli olmakla beraber herhangi bir zararlı yazılım içermez :) Destek için konulara yorum yazmayı ve sitemize üye olmayı unutmayınız :)

Fifa 99

Son Güncelleme: 14.01.2020 Saat 14:03:37
   Yazar: Yetkili Bi AbiYorumlar: 0 yorum var

fifa-99-indir-1.jpg

 

AÇIKLAMA

Tüm Kulüpler, Ligler ve Kupalar tam anlamıyla her türlü turnuva ve ligleri içerir. Ayrıca çok sayıda kulübe sahiptir. Oyunnu ana şarkısı The Rockafeller Skank adlı Fatboy Slim tarafından yapılıyor. Ve FIFA 99, bir sürü oyun platformu için piyasaya sürüldü. Bu oyun önceki sürümden değiştirilmiş ve geliştirilmiştir. Bu oyun FIFA 98’de bulunan İç Mekan Modu’nu içermiyor. Ancak diğer yandan oyunların akışkanlık ve tepki verebilme özelliğini arttırdı. Ayrıca görseller çok daha fazla geliştirildi. Örneğin, oyuncuların yüz ifadeleri eklenmiştir ve farklı oyuncular için farklı yükseklikler vardır. Oyuncuların kupaları ve ligleri kişiselleştirmeleri için bir seçenek var. Bu oyunda European Dream League adında eşsiz bir lig daha var. Bu ligde 20 üst takım katılıyor. Tamamen bu oyun çok harika bir futbol oyunudur.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri
Pentium 133 MHz işlemci
Microsoft Windows 95 veya 98
16 MB RAM
20 MB boş sabit disk alanı
4x CD-ROM drive

GÖRSELLER & VİDEO

fifa-99-indir-2.jpgfifa-99-indir-3.jpg

 

İNDİRME LİNKLERİ

Link #1(Torrent):
Oyunu indirmek için tıklayın.

 
Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir