Biz Kimiz?

Torrent Oyun sitesi 2019 yılında yayın hayatına başlamış olup site kullanıcılarına torrent oyun ve torrent oyun indir alanında hizmet verne kaliteli bir oyun indirme sitesidir. Sitemizde ki tüm içerikler güvenli olmakla beraber herhangi bir zararlı yazılım içermez :) Destek için konulara yorum yazmayı ve sitemize üye olmayı unutmayınız :)

Fight of Gods

Son Güncelleme: 14.01.2020 Saat 14:37:24
   Yazar: Yetkili Bi AbiYorumlar: 0 yorum var


AÇIKLAMA

Duaların kabul oldu! İlk defa, dünyanın dört bir yanından ve tarih boyunca tanrılar, kutsal ruhlar ve mitolojik karakterler, tüm dünyanın tehlikede olduğu patlayıcı bir 2D oyunda çarpışacak! Evrenin tanık olduğu en yıkıcı savaş turnuvasından kim galip çıkacak?

Özellikler:
Eşsiz bir kadro : Din ve mitolojiden gelen juggernauts, antik büyü ve ilahi güçlerle dolu savaşlarda çarpışır. İsa, Buda, Musa Zeus, Odin ve daha birçok insanın varoluş mücadelesinde tam gücünü açığa çıkarın!
Efsanevi sahneler : Bu kadar destansı bir turnuva, şimdiye kadar görülen en ikonik ortamlarda gerçekleşebilir. Olympus Dağı’nın üzerindeki ticaret yumrukları ve Garden of Eden’de dolaşırken diğer dünya güçleri için cenneti çağırın.
Stratejik mücadele : Kendinizi muazzam derinliğe sahip dört düğmeli bir dövüş sistemine bırakın. Her tanrının kendine özgü özelliklerini atışlarla, hava karşıtı saldırılarla ve özel hareketlerle karşılayın.
Eğitim modu : Savaşçılara yeni misiniz? Arenanın en büyük tanrısı olmak için ısmarlama pratik alanda yeteneklerinizi geliştirin!
Sıradaki kişiyi seç! : Topluluk Merkezimize atlayın ve gelecekteki güncellemelere hangi tanrıları dahil etmemiz gerektiğini söyleyin!


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

 Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 (64 bit versions required)
İşlemci: i5-4460
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Geforce GTX 750
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 3 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 (64 bit versions required)
İşlemci: i7-4790
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Geforce GTX 960
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 3 GB kullanılabilir alan


GÖRSELLER & VİDEO


İNDİRME LİNKLERİ

Link #1(Torrent): 

 


Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir