Firelight Fantasy Resistance

Bu sayfamız aracılığı ile Firelight Fantasy Resistance torrent oyunu son sürümü kolaylıkla indirebilirsiniz. İndireceğiniz dosya, Firelight Fantasy Resistance adlı oyununun torrent halini ihtiva etmektedir. Daha sonra bu dosyayı açıp uTorrent gibi bir yükleyiciyle çalıştırabilirsiniz.

Firelight Fantasy Resistance Torrent Hakkında Bilgi

Firelight Fantasy: Resistance, muhteşem bir üçüncü şahıs kılıç dövüş oyunudur. Bu oyun, Isotopy dünyası hakkında harika bir hikayenin başlangıcıdır. Geçmişte bir ara yaşanan alışılmadık bir hikayeye dalın … ve belki gelecekte. Ancak bu o kadar önemli değil. IŞIK YAPILARI Uzay patlamaları, Işık Artifaktları adı verilen parçaları ortaya çıkardı. Çok büyük değiller ama çok fazla enerjileri var. Bu güç, birkaç gezegeni yok etmek için yeterlidir. Tüm parçaları toplayın ve bu enerjiyi istediğiniz gibi kullanın – medeniyetlerin yararı için veya nasıl arzu ederseniz edin. Sana kalmış! GEÇMİŞ İLE GELECEK ARASINDAKİ ÇATIŞMA Tuhaflık, parçaların farklı zaman aralıklarında Dünya’ya ulaşmasıdır. Bu tür kaç parça hala bilinmemektedir, ancak çoğununuzak geçmişte gezegene ulaştılar. Farklı kuşaklar bu “hediyeleri” uzaydan almaya çalışıyor, ancak bu asla kolay değil.

firelight fantasy torrent indir

firelight fantasy torrent indir

KALKAN VE KILIÇ İLE Yeterince konuşma, işe koyulma ve aramaya başlama zamanı! Bu sefer kar örtüsünün altındaki ormanlardan ve tarlalardan geçmeniz gerekiyor. Ama yolu yürümek yeterli değil, sizin gibi aynı şeyi isteyen aynı avcılara da direnmeniz gerekiyor. OYUN ÖZELLİKLERİ: Hikayeli 10 seviye Muhteşem savaşlar Prosedür tarafından oluşturulan dünyalar Farklı silah türleri ve saldırı türleri Çarpıcı film müziği

Firelight Fantasy Resistance Torrent Kurulumu Nasıl Yapılır?

  • İlk olarak aşağıdaki indir tuşuna basarak .torrent uzantılı dosyayı bilgisayarınıza indirin.
  • Ardından üzerine çift tıklayın ve çalıştırın.
  • Bu aşamadan sonra nereye indirmek istediğinizi seçin ve tamam tuşuna basın. İşte bu kadar!

Firelight Fantasy Resistance Sistem Gereksinimleri

Minimum:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: 7, 8, 10 (x64)
İşlemci: Intel core i3
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 660
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 4 GB kullanılabilir alan

Firelight Fantasy Resistance Torrent indir

Aşağıdaki tuşa tıklayıp Firelight Fantasy Resistance torrent indirme işlemini başlatabilirsiniz. Bu noktada 3 saniye bekleyin ve Get Link yazan yere tıklayın, indirme tamamlanacaktır.

Firelight Fantasy Resistance oyununun PC torrent dosyasını ücretsiz indirirken bir problem mi oluştu? Hiç panik yapmayın, sizin için sitemizden adım adım nasıl torrent oyun indirilir resimli bir şekilde anlattık. Hemen buraya tıklayın ve öğrenin!

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, Firelight Fantasy Resistance oyununun devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.

kez indirildi