Fishing Sim World

0

Fishing Sim World


AÇIKLAMA

Fishing Sim World , bugüne kadarki en iyi balıkçılık simülatörlerinden biridir. Florida veya Fransa’daki göllere gidin, balık tutun, eğlenin ve sadece bu dünyanın güzelliğinin tadını çıkarın. Gerçekçi çevre, fırsatlar deniz, olta takımı, olta, ağlar ve çok daha fazlası gibi inanılmaz bir ürün yelpazesine sahip çok sayıda güzel yer ve en önemlisi, gerçek değil sanal gibi davranan bir balık – işte bu balıkçılık simülatörü sizi bekliyor. Bu arada, geliştiriciler oyuna neredeyse iki düzine balık çeşidi ekledi ve her biri için AI ayrı ayrı programlandı, böylece balığın davranışı gerçekten bugüne karşılık geliyor.

Ana Özellikler

Bu simülatörü oynamaya değer başka bir özellik, hava ve günün dinamik bir değişimidir. Şimdi gecenin yerini sabah ve öğleden sonra alıyor ve hava o kadar öngörülemez hale geliyor ki, korkutuyor bile. Aniden gerçek bir fırtınanın başladığı güneşli bir gündü. İçerik bölümü de istisnasız herkesi memnun edecektir. Geliştiriciler sadece bir balık çeşitliliği ile değil, aynı zamanda mücadele, olta ve olta ve makaralar ve cazibeler ile de çeşitliliğinden memnunlar. Lisanslı üreticilerden ve benzersiz özelliklere sahip denizden yüzlerce isim bekliyorsunuz. Ancak artı tüm geliştiriciler pompalama olasılığını ekledi. Artık becerilerinizi geliştirebilir, ekipmanı geliştirebilir, sonunda sallanabilir ve şampiyonalarda diğer balıkçılarla savaşabilirsiniz.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows® 7 64bit / 8 64bit
İşlemci: Quad-Core 3.5 Ghz
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Graphics Card with 2 GB Video RAM: Nvidia Geforce GTX 750 or equivalent
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 20 GB kullanılabilir alan


RESİM ve VİDEOLAR

 Fishing Sim World
 Fishing Sim World
 Fishing Sim World


İNDİRME LİNKLERİ:
Fishing Sim World İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


87 görüntülenme
OYUN BILGILERI 5 ay önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?