Biz Kimiz?

Torrent Oyun sitesi 2019 yılında yayın hayatına başlamış olup site kullanıcılarına torrent oyun ve torrent oyun indir alanında hizmet verne kaliteli bir oyun indirme sitesidir. Sitemizde ki tüm içerikler güvenli olmakla beraber herhangi bir zararlı yazılım içermez :) Destek için konulara yorum yazmayı ve sitemize üye olmayı unutmayınız :)

Forager

Son Güncelleme: 29.01.2020 Saat 14:57:52
   Yazar: Yetkili Bi AbiYorumlar: 0 yorum var

 Forager


AÇIKLAMA

Son derece popüler ve ilginç “aktif olarak oynamaya devam etmek istediğiniz boşta oyun”. Kaynakları keşfedin, zanaat yapın, kaynakları toplayın ve yönetin, sırları bulun ve üssünüzü yoktan inşa edin! Keşfetmek ve genişletmek için arazi satın alın!

Küçük başlayın ve temelinizi, becerilerinizi, ekipmanınızı, arkadaş ağınızı (ve düşmanlarınızı!) Geliştirin ve uygun gördüğünüz gibi geleceğinizi inşa edin! Forager’ı çok çeşitli oyun tarzlarında oynayabilirsiniz …

Başlangıçta bir reçel için yapılmış (Forager ikinci oldu!), 200.000’den fazla oyuncu prototipi denedi ve SEVDİ! Hepiniz DAHA FAZLA UNUTUCU istediniz, işte gidiyor! Steam’deki herkes için tam 15+ saatlik deneyim!


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

İşletim Sistemi: Windows XP and above
İşlemci: 1.2Ghz
Bellek: 1024 MB RAM
Ekran Kartı: 512MB
Depolama: 200 MB kullanılabilir alan


RESİM ve VİDEOLAR

 Forager
 Forager
 Forager


İNDİRME LİNKLERİ:
Forager İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir