Biz Kimiz?

Torrent Oyun sitesi 2019 yılında yayın hayatına başlamış olup site kullanıcılarına torrent oyun ve torrent oyun indir alanında hizmet verne kaliteli bir oyun indirme sitesidir. Sitemizde ki tüm içerikler güvenli olmakla beraber herhangi bir zararlı yazılım içermez :) Destek için konulara yorum yazmayı ve sitemize üye olmayı unutmayınız :)

Foregone

Son Güncelleme: 29.02.2020 Saat 12:56:35
   Yazar: Yetkili Bi AbiYorumlar: 0 yorum var

Foregone


AÇIKLAMA

Foregone, çok dinamik bir arsa ve zengin oyun ile yeni bir oyun açmadan önce. Büyük savaşların gerçekleşmesinden birkaç on yıl sonra, Arbitrators Corporation elbette bölgedeki düzeni korumaya çalışıyor. Şehir yine tehlikede, çünkü bir zamanlar şehri ele geçiren şeytan yeniden uyanmıştı. Hakemlerden biri olarak oynayacak ve dünyayı kötü kötülükten kurtarmak için yolculuğunuza başlayacaksınız. Geçmişin tüm anıları yok edilecek.

Oyun çok güzel ve canlı bir piksel tasarımına, çok sayıda ürpertici rakibe sahiptir ve tüm bunlar aksiyon platformu türünde yapılır. Beceri ağacını bul, büyük bir zırh ve silah deposunu keşfet. Hala tehlikeli canavarlarla savaşmak zorunda olduğunuz için, kaynak stokunu rasyonel olarak kullanın ve canlılık düzeyinizi de artırın.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

İşletim Sistemi: Windows 7 veya üzeri
İşlemci: Intel Core i3 2.5 GHz
Bellek: 4 GB
Ekran: GeForce GTX 660 veya eş değeri


RESİM ve VİDEOLAR

Foregone
Foregone
Foregone


İNDİRME LİNKLERİ:
Foregone İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir