Forza Horizon 3


AÇIKLAMA

Eğer saülam bir yarış oyunu yarışıyorsanız, o zaman Forza Horizon 3’ü tercih etmelisiniz. 27 Eylül 2016’da başlatıldı ve Playground games tarafından geliştirildi. Bu oyunun yardımıyla yenilikçi deneyim ve birinci sınıf otomobiller elde edebilirsiniz. Profesyonellere göre, nihai sürüm, standart sürüm arabaları alabileceğiniz herkes için mükemmel olacaktır.

Oyunda bir sürü karmaşık yarışı tamamlamanız gerekecek. Oyunu oynamadan önce, 350 otomobilin üzerindeki inanılmaz bölüme göz atmalısınız. Forza Horizon 3 birçok ödül ve olumlu eleştiriler aldı. Böyle yenilikçi bir oyun oynamak istiyorsanız, premium sürümü satın almalısınız. Oyunun, arabalar için birçok ek seçenek sunan pencere sürümünü tercih etmelisiniz.

Yarışları takip et
Pratik ve gerçek gibi neredeyse iki versiyon bulacaksınız. Gerçek oyuna başlamadan önce, pratik sürümünü oynamak zorunda kalacaksınız. Oyunda puan, sürüklenme ve uzun atlama gibi birçok iyi şey yaşayacaksınız. İsterseniz, Forza Horizon 3 çok oyunculu oyun oynayabilirsiniz.

Arabaları değiştir
Garaja girdikten sonra en sevdiğiniz arabaları seçebilirsiniz. Göreve göre arabayı seçmelisin. Basitçe, ana menüye dokunup mükemmel bir araba seçmelisiniz. Orada herhangi bir mantıklı festival varsa, o zaman makul değerde en iyi arabayı seçebilirsiniz.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi Windows 10
Mimari x64
Klavye Tümleşik Klavye
Fare Tümleşik Fare
DirectX DirectX 12 API, Donanım Özellik Seviyesi 11
Bellek 8 GB
Video Belleği 2 GB
İşlemci i3-4170 @ 3.7Ghz
Grafikler NVIDIA GT 740 | AMD R7 250x

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi Windows 10
Mimari x64
Klavye Tümleşik Klavye
Fare Tümleşik Fare
DirectX DirectX 12 API, Donanım Özellik Seviyesi 11
Bellek 12 GB
Video Belleği 4 GB
İşlemci i7 3820 3.6GHz
Grafikler NVIDIA GTX 970 or NVIDIA GTX 1060 | AMD R9 290X or AMD RX 480


RESİM ve VİDEOLAR

Forza Horizon 3
Forza Horizon 3
Forza Horizon 3


İNDİRME LİNKLERİ:
Forza Horizon 3 İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


853 kez indirildi