Biz Kimiz?

Torrent Oyun sitesi 2019 yılında yayın hayatına başlamış olup site kullanıcılarına torrent oyun ve torrent oyun indir alanında hizmet verne kaliteli bir oyun indirme sitesidir. Sitemizde ki tüm içerikler güvenli olmakla beraber herhangi bir zararlı yazılım içermez :) Destek için konulara yorum yazmayı ve sitemize üye olmayı unutmayınız :)

Friday the 13th The Game

Son Güncelleme: 14.01.2020 Saat 14:33:00
   Yazar: Yetkili Bi AbiYorumlar: 0 yorum var

Friday The 13th The Game Indir 1


AÇIKLAMA

Friday the 13th The Game, üçüncü bir korku, oyuncuların genç bir danışman rolünü üstlendikleri bir hayatta kalma oyunu ya da ilk defa, Jason Voorhees. Siz ve diğer altı şanssız ruh, dünyadaki en iyi bilinen katil sizi izler ve vahşice öldürürken kaçmak ve hayatta kalmak için mümkün olan her şeyi yapacaksınız. Friday the 13th The Game, her oyuncuya hayatta kalabilmesi, kaçabilmesi veya öldürülemeyen adamı indirmeye çalışması için araçlar vermeye çalışacak. Her bir oyun seansı size sadece hayatta kalmak için gerekenlere sahip olup olmadığınızı kanıtlamak için değil, sinema tarihindeki en üretken katili, rakiplerinden herhangi birinden daha fazla öldüren bir sopayla kanıtlamak için yepyeni bir şans verecektir! Bu arada, Jason Avını takip etmek, avlamak ve öldürmek için bir dizi yetenek verilecek. Gölgelerden sap Hedeflerinizi korkutun ve zaman, hayal edebileceğiniz kadar acımasız bir moda geldiğinde onları öldürün. Jason Voorhees olan efsanevi katilin kontrolünü elinize alın ve yolunuzu aşacak kadar talihsiz olanları korkutun! İlk defa, korku içinde en ünlü katil olan Jason Voorhees olarak oynama şansına sahip olacaksınız. Avını sapla, ne zaman uygun görürsen onları tuzağa düşür ve efsanenin kendisi haline geldikçe o kadar çok acımasız kurbanın kalbine korku sal! Friday the 13th The Game, olmak istediğiniz Jason Voorhees’in tonunu belirlemenize yardımcı olacak, yeni ve tanıdık bir dizi öldürme içerecek. Filmlerden çeşitli Jason enkarnasyonlarının kilidini bile açabileceksiniz! Jason, korkunç bir yetenek dizisi ile donatılacak ve size oyununun zirvesinde bir avcının kontrolünü sağlayacak. Bunlar onun ormanları. ve hepsini çok iyi tanıyor. Jason sadece kurbanlarının korkusunu beslemekle kalmayacak, gece ilerledikçe güçlenecek. Gece ne kadar karanlık olursa, o kadar korkutucu Jason olur!


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10
İşlemci: 2.0 GHz Dual-Core 64-bit İşlemci
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: DirectX 11 COmpatible GPU – 2GB Video RAM
Depolama: 10 GB kullanılabilir alan

GÖRSELLER & VİDEO

Friday The 13th The Game Indir 2 Friday The 13th The Game Indir 3 Friday The 13th The Game Indir 4


İNDİRME LİNKLERİ

Link #1(Torrent):

İndirmek için tıklayın

Dosyanız hazır, indirmek için tıklayın.


Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir