Frozen State

Etiketler: Frozen State Torrent, Frozen State Torrent indir, Frozen State indir 2020, Frozen State full indir, Frozen State crack, Frozen State pc indir

 

Frozen State Torrent

Frozen State


AÇIKLAMA

Tüm dünya, insan ırkını yabancı melezlerden korumak amacıyla yapılan insan yapımı buz devri tarafından benimsenmiştir. Son kurtulanlar Direniş’i oluşturdu.

Direniş yolunda, ana karakter, yolculuğa devam etmek için hayatta kalması ve taşımasını onarması gereken kapalı deneysel şehir Duga-40’ta mahsur kalır.

Oyunun dünyası çok büyük (65 farklı yer) ve hayatta kalanlar, askeri gruplar ve zararlı yabancı melezlerle dolu. Dünya ve ganimet her oyunda rastgele oluşturulur.

Sadece yemek pişirip farklı silahlar yapmanın yanı sıra tuzaklar, barikatlar ve barınaklar inşa etmenizi sağlayan derin bir işçilik sistemi var.

Ana hedefi gerçekleştiren, taşımayı onarmak ve melez pençeleriyle ölmemek, şehrin hikayesini keşfedecek, hayatta kalanlarla tanışacak ve gerçekte ne olduğunu anlayacaksınız.

Zor şartlara rağmen ne kadar dayanabilirdiniz ki.. Hayatta kalmak için elinizde bulunan basit bir fener ve ilkel araçlar ile yola koyuluyorsunuz.  Karşınıza çıkan düşmanların ise sınırı bulunmuyor. İyi eğlenceler dileriz.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows Vista
İşlemci: 2.4 Ghz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia 9800M
HDD: 4 GB Disk alanı
Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: 3.0 Ghz Quad Core
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GT 650M
HDD: 4 GB Disk alanı


RESİM ve VİDEOLAR

Frozen State
Frozen State
Frozen State


İNDİRME LİNKLERİ:
Frozen State İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


4123 kez indirildi