Garfield Kart Furious Racing

Garfield Kart Furious Racing


AÇIKLAMA

Garfield Kart – Furious Racing, Artefact tarafından geliştirilen ve Microids tarafından yayınlanan bir yarış oyunudur. 2013 oyununun bir remaster’ı olan Garfield Kart. Bazı çizgi romanlarını okuduysanız ya da 2004 “Garfield” filmini izlediyseniz, onun kim olduğunu bilirsiniz. O sadece arkadaşları Jon ve Odie ile rahatlamayı seven bir kedi. Lazanya konusunda çıldırmış ve karşılaşacağınız en tembel kedilerden biri.

Bitiş çizgisine giderken para kazanmanız gereken akıllı telefonlarınızdaki yarış oyunlarını biliyorsanız; o zaman bu oyuna çok benziyor. Fark, bu oyunun Playstation 4 gibi yeni nesil konsollar için piyasaya sürülmesidir.

Ve Xbox-One. Oyun hissine yeni bir şey eklemiyor, Mario Kart oynadığınızı hayal edin ve karakterler birden Garfield ve arkadaşlarına dönüştü. Bunu yapabilirseniz, evet, bu oyun böyle hissedecek.

Oynanış
Garfield Kart – Furious Racing, oyuncularına diğer yarış oyunları gibi üçüncü şahıs bakış açısı sağlıyor. Oyun ayrıca konsolların kartı yol boyunca yönlendirmesi için bir hareket sensörü de içeriyor. Oyunun hedefleri oldukça basit, puanınızı artırmak ve bitiş çizgisine rakiplerinizi yenmek için yol boyunca para toplamak. Oyuncular ayrıca farklı oyun içi karakterlerin sahip olduğu bazı ilginç özel hareketlerin tadını çıkaracaklar. Böylece, kazanıyor gibi hissediyorsanız, yol boyunca rakiplerinize dayak açabilirsiniz. Oyunun grafikleri ve kontrolleri öncekilere göre büyük ölçüde gelişti. Çizgi grafiklerini görmek komik, özellikle de sevimli bir kediciye benzeyen, yarışı hiç umursamayan ve ellerini lazanyaya sokmaktan hoşlanan Garfield’ı görmek komik.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: AMD Athlon 7850 Dual Core Processor 2.8GHz
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 9600 GT 512MB
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

Önerilen:
İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: AMD FX-6100 Six-Core Processor 3.3 GHz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GT 610 2 GB DDR3
DirectX: Sürüm 12
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 6 GB kullanılabilir alan


RESİM ve VİDEOLAR

Garfield Kart Furious Racing
Garfield Kart Furious Racing
Garfield Kart Furious Racing


İNDİRME LİNKLERİ:
Garfield Kart Furious Racing İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


114 kez indirildi