Gears 5

 Gears 5


AÇIKLAMA

Oyunların en beğenilen destanlarından Gears, her zamankinden daha büyük, beş heyecan verici mod ve şimdiye kadarki en derin savaş ile. Her şeyden önce savaşın inişi ile Kait Diaz, düşmanla bağlantısını ortaya çıkarmak için kopar ve Sera’nın kendisi için gerçek tehlikeyi keşfeder.
savaş: Dünya çöküyor. Sürü, Koalisyon’un robot ordusunu bozdu ve insan şehirlerine iniyor. Tehlike kapandığında Kait Diaz, düşmanla olan bağlantısını ortaya çıkarmak için kopar ve Sera’nın kendisi için gerçek tehlikeyi keşfeder.
Escape: Bombayı atla, Sürüsü zekice geç ve Kovandan kaç! Escape, düşman kovanlarını içeriden çıkarmak için birlikte çalışması gereken üç kişilik bir intihar ekibine sahip yeni, agresif, yüksek bahisli bir kooperatif modudur.
Versus: En iyi takım kazanabilir! Sıçrama ve üst düzey eğlence için oluşturulmuş çılgın bir çalma listesi olan Arcade’de puan toplayın ve üstün silahlar için ticaret yapın. Diğer on oyun türü ve yeni ve klasik haritalarla Versus, sıradandan pro’ya kadar her rekabetçi stili ödüllendiriyor.
Horde: Sen ve dört arkadaşınız her zamankinden daha güçlü düşman ve patronların dalgalarına dayanabilir misiniz? Yeni kahraman yeteneklerini kullanarak hayatta kalın, savunma oluşturun, güç toplayın, becerilerinizi geliştirin ve ekip olarak çalışın.
Harita Oluşturucu : Arkadaşlarınızla paylaşmak ve onlara meydan okumak için özel Escape kovanı haritaları ve deneyimleri oluşturun.
Özellikler:
– Üç oyunculu savaş Kooperatifi: Üç oyunculu çevrimiçi veya bölünmüş ekranlı kooperatifte arkadaşlarınızla savaşın.
– Tours of Duty: Gears Tours of Duty’de yeni işe alımdan dört yıldızlı generallere yükselin. Yeni ve heyecan verici zorluklarla başa çıkın, harika ödüller kazanın ve ganimetinizi gösterin.
– Eğitim Kampı: Gears’ta yeni misiniz yoksa biraz paslı mı? Bootcamp, temellerden ileri savaş tekniklerine kadar ipleri öğrenmenin eğlenceli bir yoludur.
– Jack olarak oyna: Gears’ta yeni oyuncular için mükemmel olan, müttefikleri koruyabilen ve düşmanlara zarar verebilecek kişisel uçan destek botunuz Jack olarak oynayın.
– Görsel Vitrin: Uyumlu makinelerde saniyede 60 kare hızında 4K ve HDR’de her modu oynayın


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 64-bit, Windows 10 64-bit
İşlemci: AMD FX-6000 series | Intel i3 Skylake
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: AMD Radeon R9 280 | NVIDIA GeForce GTX 760 (Windows 10) | NVIDIA GeForce GTX 1050 (Windows 7)
DirectX: Sürüm 12
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 80 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX compatible

Önerilen:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
İşlemci: AMD Ryzen 3 | Intel i5 Skylake
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: AMD Radeon RX 570 | NVIDIA GeForce GTX 970 (Windows 10) | NVIDIA GeForce GTX 1660ti (Windows 7)
DirectX: Sürüm 12
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 80 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX compatible


RESİM ve VİDEOLAR

 Gears 5
 Gears 5
 Gears 5


İNDİRME LİNKLERİ:
Gears 5 İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


157 kez indirildi