Generation Zero® – FNIX Rising +8 DLC

Etiketler: generation zero fnix rising torrent, generation zero fnix rising indir, generation zero fnix rising full indir, pc indir, crack, türkçe yama, oyun, dlc

 

Generation Zero Fnix Rising Torrent


Generation Zero Fnix Rising Torrent AÇIKLAMA

İçerisindeki dlcler:

 • Generation Zero – Pre-Purchase Content
  Generation Zero – Tubular Vanity Pack
  Generation Zero – Schweet Vanity Pack
  Generation Zero – Blockbuster Vanity Pack
  Generation Zero – Bikes
  Generation Zero – Alpine Unrest
  Generation Zero – Rivals & Experimental Weapons
  Generation Zero – Apparel Crafting
  Generation Zero – FNIX Rising

1989 senesi sona ererken hayatta kalma mücadelesi devam ediyor. Kayıp halkı bulma umutları tükenmek üzere. Sen ve arkadaşların bir yandan işgalci makinelere yakalanmamaya çalışırken bir yandan da silah ve malzeme bulmak için terk edilmiş binaları arşınlamaya devam ediyorsunuz. Bununla birlikte, son günlerde arkadaşlarınla ya da tek başına çıktığınız keşif görevlerinde beklenmedik kimi bulgulara ulaştınız. Güney Sahilinde ve Östertörn’de FNIX makinelerinin eseri gibi görünen garip yapılarla karşılaştınız. Neyse ki, görünüşe göre Güney Sahilinde, Takımadalarda ve Çiftlikler bölgesinde hayatta kalanlar var ve işgalcilere karşı direniyorlar.

DİRENİŞ BÜYÜYOR
Takımadalar ve Çiftlikler bölgesine dönüş içinizde bir umut da yeşertiyor zira direnen insanların varlığına dair sağlam izler buluyorsunuz. Terk edilmiş, harabeye dönmüş kasabaları ve her yanı sarmış ölüm kokusu ile işgalin ilk zamanlarında ordu birlikleri ile makineler arasında yaşanan şiddetli çatışmaları akla getiren bu bölgede her şeye rağmen hayatta kalmayı başarmış insanlarla karşılaşıyorsunuz. Hayatta kalanlar küçük gruplar halinde bazı hassas yerleri tutmuş, stratejik pozisyonlarını kullanarak, çok büyük risk almadan düşman makinelere zayiat verdirecek eylemler yapıyorlar. Yine de bu stratejik üstünlükleri son derece kırılgan ve düşman son derece acımasız bir şekilde saldırıyor.

DAHA FAZLA KEŞİF
Güney Sahili ve Çiftlikler Bölgesindeki değişim arazi ile de sınırlı değil, dolayısıyla burayı yeniden keşfederken gözünüzü açık tutun, çeşitli toplanabilir öğeler ve kıyafetlerin yanı sıra açılacak yeni başarılar da sizi bekliyor.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

EN AZ:

  • İşletim Sistemi: 64bit İşletim Sistemi – Service Pack 1 içeren Windows 7
  • İşlemci: Intel i5 Dört Çekirdekli
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: nVidia GTX 660 / ATI HD7870 – 2GB VRAM / Intel® Iris ™ Pro Grafik Kartı 580
  • Depolama: 35 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:

  • İşletim Sistemi: 64bit İşletim Sistemi – Windows 10
  • İşlemci: Intel i7 Dört Çekirdekli
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Ekran Kartı: nVidia GTX 960 / R9 280 – 4GB VRAM
  • Depolama: 35 GB kullanılabilir alan

RESİMLER VE VİDEO

generation zero fnix rising torrent torrentoyun.net generation zero fnix rising torrent torrentoyun.net generation zero fnix rising torrent torrentoyun.net


İNDİRME LİNKLERİ

Generation Zero® – FNIX Rising +8 DLC Tıkla İndir(31gb)


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

7797 kez indirildi