Glyph

Bu sayfamız aracılığı ile Glyph torrent oyunu son sürümü kolaylıkla indirebilirsiniz. İndireceğiniz dosya, Glyph adlı oyununun torrent halini ihtiva etmektedir. Daha sonra bu dosyayı açıp uTorrent gibi bir yükleyiciyle çalıştırabilirsiniz.

Glyph torrent indir

Glyph Torrent Hakkında Bilgi

Giriş Öncelikle oyunun türü ile başlayalım. Glyph, 3D Platform türünde bir oyun. Oyunun yapımcıları, oyunu “renkli ve atmosferik 3D platform” şeklinde tanımlamış. Bence çok güzel bir tanımlama olmuş çünkü oyun gerçekten renkli ve atmosferik. Platformların arasında süzülürken arkadaki Antik Mısır temalı manzara oyuna derinlik katıyor. Her bölümdeki farklı yapılar, farklı mekanikler, farklı renkler ve onlarca kozmetik de oyunu canlı kılıyor. Oynanış Oynanış için çelişkili bir oyun diyebilirim. Oyun aslında çok basit ama aynı zamanda da karışık. Oyun, oyuncuyu gerçekten zorluyor ama bir taraftan da rahatlatıyor. Bayılarak övdüğüm oyunlar bile beni bazen oynanış olarak tatmin edemiyorken bu oyunun fiziğine ve mekaniklerine hayran kaldım. Oynadığımız karakterin top şeklinde hareketi olsun kanatlarını açtığımızda süzülmesi olsun hepsi müthiş. Tatmin demişken oyunu güzel yapan şeylerden birisi de verdiği tatmin hissi. O zor bölümleri geçtikten sonra oyun sizi bir şeyler başarmışsınız gibi hissettiriyor. Çünkü gerçekten bir şeyler başarmış oluyorsunuz. Sanırım beni oyuna bağlayan şeylerin başında da bu tatmin ve başarma hissi geliyor. Oyunu yaklaşık 1 haftadır oynuyorum ve gerçekten başından zor kalkıyorum diyebilirim, beni o derece kendisine çekmeyi başardı. Son sözler Bu yılın başlarında ALTF4 isimli bir oyun yayınlanmıştı ve tüm yayıncılar oynadığı için bir anda popüler olmuştu. Oyunun tek numarası kötü fiziği ve mekanikleriyle oyuncuyu deli etmesiydi. Öldüğünüzde o uzun ve tek bölümü en baştan başlıyorsunuz. Glyph de kısmen böyle denebilir ama amaçları farklı. Glyph zor olmasına rağmen oyuncuyu eğlendirmeyi ve ona bir şeyleri başartmayı hedefliyor. Ölünce bölümün başına atıyor ama bölümleri kısa tutarak bunu telafi ediyor. Arada sinir etse de saç baş yoldurmuyor sizi tekrar denemeye itiyor. Oyundaki boss fight için yarım saatimi belki de daha fazlasını harcadım ama bunun her dakikasından keyif aldım. Her ölüm sonrasında kendimi bir adım ileri taşıdım. Öle öle oynamayı ve mekanikleri öğrendim. Bir yerden sonra topu en ufak platformlara bile denk getirmeye başladım çünkü artık oyunun fiziklerine hakim olmuştum. Boss fight da bu hakimiyeti test eden son aşama oluyor ve oyun sonu canavarını yendiğinizde; oyunu bitirme hissiyle beraber, bir rahatlama, bir tatmin, bir başarma hissi de yaşıyorsunuz. *Steam yorumlarından alınmıştır

Glyph Torrent Kurulumu Nasıl Yapılır?

  • İlk olarak aşağıdaki indir tuşuna basarak .torrent uzantılı dosyayı bilgisayarınıza indirin.
  • Ardından üzerine çift tıklayın ve çalıştırın.
  • Bu aşamadan sonra nereye indirmek istediğinizi seçin ve tamam tuşuna basın. İşte bu kadar!

Glyph Torrent indir

Aşağıdaki tuşa tıklayıp Glyph torrent indirme işlemini başlatabilirsiniz. Bu noktada 3 saniye bekleyin ve Get Link yazan yere tıklayın, indirme tamamlanacaktır.

Glyph oyununun PC torrent dosyasını ücretsiz indirirken bir problem mi oluştu? Hiç panik yapmayın, sizin için sitemizden adım adım nasıl torrent oyun indirilir resimli bir şekilde anlattık. Hemen buraya tıklayın ve öğrenin!

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, Glyph oyununun devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.

kez indirildi