Grand Theft Auto III – 10 Year Anniversary HD Edition – Repack

Etiketler: gta iii torrent, gta iii indir, gta iii full indir, grand theft auto iii full torrent indir, pc indir, crack, türkçe yama, oyun, hd edition, 10 years anniversary edition

 

GTA III TORRENT 


GTA III TORRENT AÇIKLAMA

Yapılan iyileştirmeler

 • HD dokular
  10. Yıl Yıldönümü menüsü
  HD HUD
  HD radar
  HD yazı tipi
  HD posterler, dokular (çimen, toprak, nesneler)
  512 × 512 – 2048 × 2048 çözünürlüğe sahip ağaçlar
  Yeni makine ekranları
  Yeni efektler ve gökyüzü
  Arabada ücretsiz kamera
  Oyundaki her şeyin iyileştirilmiş dokuları
  Silindirlerdeki bulanıklığın tamamen giderilmesi
  Dahili çok oyunculu
  Net radyo sesi
  17 cleo betiği
  AirCraft Mod (çalışan helikopterler ve uçaklar)

Oyun 2000’lerin başında gerçekleşir. Şehir Metropolü. Bu şehir uzun zamandır, arada sırada kanlı çatışmaların meydana geldiği birkaç mafya grubu tarafından etki alanlarına ayrılmıştır.
Öyle oldu ki, bankadaki baskın sırasında, çetelerden birinin paralı askerleri olan oyunun ana karakteri, sadece hayatta kalmayı başardığı bir mucize ile ihanete uğradı. Şimdi tek bir hedefi var – bu korkunç şehir onu tamamen yok etmeyene kadar düşmanlarından intikam almak.
Yerel patronların hizmetlerine, yolsuz polislerin yardımına ihtiyacı var ve sokak çetelerinin cesedine ihtiyacı var. Burada hayatta kalmak için herhangi bir risk almalısınız.

Büyük, ayrıntılı bir oyun dünyası, oyuncunun eylemlerinden bağımsız olarak sürekli bir şeylerin gerçekleştiği Liberty City metropolüdür.
Bir beysbol sopası, makineli tüfekler, makineli tüfekler, keskin nişancı tüfeği, alev makinesi, el bombaları ve Molotof kokteylleri gibi çeşitli silahlar.
Kontrol edilebilen düzinelerce araç türü: arabalar, tekneler, tekneler ve hatta bir uçak.
Kahramanın kendini deneyebileceği çok sayıda çeşitli görev ve meslek.
Harika müzik eşliğinde – dokuz radyo istasyonunda birkaç saatlik müzik ve MP3 formatında kendi parçalarınızı oyuna yükleme yeteneği.


GTA III TORRENT  SİSTEM GEREKSİNİMLERİ


RESİMLER VE VİDEO

gta iii torrent 10 years anniversary hd edition torrentoyun.net gta iii torrent 10 years anniversary hd edition torrentoyun.net gta iii torrent 10 years anniversary hd edition torrentoyun.net


İNDİRME LİNKLERİ

Grand Theft Auto III – 10 Year Anniversary HD Edition – Repack Tıkla İndir(1.57gb)


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

14066 kez indirildi