Half Life 2


AÇIKLAMA

Half-Life 2 (2004): Orijinalin gerilimini, meydan okumasını ve içgüdüsel yükünü alarak ve şaşırtıcı yeni gerçekçilik ve yanıt verebilirlik ekleyerek Half-Life 2, oyuncunun varlığının çevresindeki her şeyi etkilediği bir dünyaya kapı açar. hem arkadaşların hem de düşmanların davranışlarına – hatta duygularına – fiziksel çevre. Oyuncu tekrar kendini kemiğe yabancı bir istilacı Dünya’da bulan, kaynakları tükenmiş, nüfusu azalan araştırma bilim adamı Gordon Freeman’ın levazını alıyor. Freeman, dünyayı Black Mesa’da serbest bıraktığı yanlıştan kurtarmanın kaçınılmaz rolüne itilir. Ve bir çok insan – önemsediği insanlar – ona güveniyor.

Half-Life 2: Episode One (2006): Half-Life 2: Episode One, Valve tarafından Half-Life 2 tek oyunculu macerayı genişleten tamamen yeni bir bölüm. Oyuncu, City 17 ve Citadel’deki eylemlerinin yansımalarıyla hemen yüzleşmek zorunda olan Dr. Gordon Freeman rolünü tekrarlıyor. Freeman, direnişin Kombine güçlere karşı savaşını desteklemeye devam ettikleri için Alyx Vance ve robotu Dog ile yeniden bağlantı kurar.

Half-Life 2: Episode Two (2007): Half-Life 2: Episode Two, Valve tarafından ödüllü ve en çok satan Half-Life® macerasını genişleten yeni oyunların üçlemesinin ikincisidir.
Gordon Freeman olarak, Hisar’ın bilinmeyen oranlarda bir fırtınada patlamasıyla, City 17’den Alyx Vance ile çıktınız. İkinci Bölümde, Kale’den çalınan önemli bir bilim insanının bulunduğu bir çevreye çok önemli bir bilgi paketi sunmak için Beyaz Ormanı geçerek Kombine güçlere karşı savaşmalı ve yarışmalısınız.
İkinci Bölüm eşsiz silahlar, araçlar ve yeni ortaya çıkan yaratıklarla ödüllü Half-Life oyununu genişletiyor.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşlemci: 1.2 GHz’lik bir işlemci
Hafıza: 256 MB Bellek

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
İşlemci: 2.4GHz
Hafıza: 512 MB Bellek
Ekran kartı: DirectX 9 uyumlu bir ekran kartı
İşletim sistemi: Windows 2000/XP/ME/98


RESİM ve VİDEOLAR


İNDİRME LİNKLERİ:
Half Life 2 İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


392 kez indirildi