Halo The Master Chief Collection – Halo 2 Anniversary

Etiketler: halo the master chief collection torrent, halo 2 anniversary torrent, halo combat evolved anniversary, halo reach torrent indir, crack, pc, 2020, türkçe

 

halo the master chief collection torrent


AÇIKLAMA

İçerik: Halo Reach, Halo Combat Evolved Anniversary, Halo 2 Anniversary

“Halo: Combat Evolved Anniversary*, Halo: The Master Chief Collection’ın ikinci bölümü olarak bilgisayarlara geliyor. Bilgisayarlar için en iyi hâle getirilmiş olarak, oyun tarihindeki en çok sevilen serilerden birinin 10. yıl dönümünün kutlamasına binaen oluşturulmuş, orijinal Halo harekâtının göz alıcı bir şekilde yenilenmiş sürümünü yeniden yaşayın. Halo olarak bilinen gizemli bir halka dünyaya zorunlu iniş yaptıktan sonra Master Chief, üstün Covenant kuvvetlerine karşı hayatta kalan insanlara yardım etmekle görevlendirilir. Bunu yaparken kendisi ve Cortana, Halo’nun karanlık sırrını açığa çıkarır ve galaksideki tüm yaşamı korumak için savaşır.

Halo 2: Anniversary, The Master Chief Collection’ın bir sonraki bölümü olarak bilgisayarlara geliyor. Bilgisayarlar için en iyi hâle getirilen, orijinal Halo 2 oyununun kusursuz biçimde yenilenmiş sürümünü tecrübe edin. Halo’nun yok olmasından sonra insanlık kısa süreli bir zafer yaşar. İntikam hırsıyla yanıp tutuşan Covenant, dünyaya bir sürpriz saldırı düzenler ama UNSC’nin ana filosuna karşı hazırlıksız yakalanıp uzay akımında kaçmaya zorlanırlar. Master Chief, bu hırslı düşmanlarını takip edince başka bir Halo halkasını ve alışılmadık, yeni bir müttefik gibi İnsan-Covenant Çatışması’nın gidişatını çarpıcı bir şekilde sonsuza dek değiştirebilecek, uzun zamandır saklı kalmış sırları açığa çıkarır.

Halo: Reach, Halo: Master Chief Collection’ın ilk taksiti olarak PC’ye geliyor. Şimdi PC için optimize edilmiş, büyük fedakarlık ve cesaretle, imkansız ihtimaller karşısında sayısız hayat kurtaran bir grup Spartalı’nın Noble Team’in kahramanlık hikayesini yaşayın. Ulaşmak gezegeni, insanlığın tecavüz eden Antlaşma ile nihai hedefleri olan Dünya’nın yok edilmesi arasındaki son savunma hattıdır. Düşerse, insanlık yıkımın eşiğine itilecektir.


RESİM VE VİDEOLAR

Halo The Master Chief Collection torrent Halo The Master Chief Collection torrent Halo The Master Chief Collection torrent


İNDİRME LİNKLERİ

Halo The Master Chief Collection İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

10274 kez indirildi