Hearts of Iron IV La Resistance

Hearts of Iron IV La Resistance


AÇIKLAMA

Hearts of Iron IV: La Résistance! ‘Daki ​​Düşman Sırlarını Keşfedin! Düşman, müttefik bir ulusa bir kukla hükümet kurdu. Cesur bireyler işgalcilere ve zulümcülerine karşı savaşmayı vaat ediyor. La Résistance’ın çalışmalarını desteklemek için çevik casusluk becerilerinizi kullanın.

La Résistance, Paradox Development Studio’nun popüler büyük strateji savaş oyunu Hearts of Iron IV’e gizli ajanlar, casusluk misyonları ve direniş hareketleri için yeni seçenekler ekliyor. Herhangi bir iktidar tadı için mutlu olacak işbirlikçileri teşvik ederek düşman sırlarını çözmek için ajanları tehlikeli bölgeye gönderin veya işgalinize zemin hazırlayın.

Hearts of Iron IV La Resistance gerçek zamanlı olarak heyecan verici bir çevrimiçi oyundur. Seni bir casus gibi davranmaya ve en kötü düşmanları yok etmeye davet ediyor. Topluluklara gizlice katılarak grup içinden savaşabilirsiniz. Ayrıca müteahhitleri üretim tesislerinde sabotaj düzenleyecekleri, bir bilgi ağı geliştirecekleri ve gizli ordular oluşturacakları arkaya gönderebilirsiniz. Ayrıca oyunda Vichy modunda Fransa için ulusal hileler görünecek. Her oyuncuya daha fazla ilgi gösterecekler.

Oyun hakkında
Oyun ilk dakikalardan itibaren heyecan verici ve heyecan verici. Oyuncular hemen casusluk yapmaya ve gizli ordularını yaratmaya başlamak istiyorlar. Bunu yapmak için stratejik bir plan bulmanız ve tasarlanan algoritmaya göre hareket etmeniz gerekir. Eğer başarılı olursanız, düşmanın üretim işletmesini yakalayacak ve kazanan olacaksınız. Oyunda birkaç şansınız olacak, onlardan yararlanacak ve her turda kazanacaksınız. Modern grafikler, büyüleyici tematik resimler, animasyon öğeleri ve özel efektler sizin için tasarlandı. Bütün bunlar film müziğini tamamlar. Kendinizi oyunun atmosferine bırakın ve sürecin tadını çıkarın. Size başarılar diliyoruz.

İle DLC arasında La Resistancegizli ajanlar, casusluk görevleri ve yeraltı direnişi için yeni fırsatlar oyunda ortaya çıkıyor. Temsilcilerinizi düşman toprakları hakkında değerli bilgiler edinmeye gönderin veya işbirlikçileri destekleyerek bir istilaya zemin hazırlayın.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:

İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit or newer
İşlemci: Intel Core 2 Quad Q9400 @ 2.66 GHz / AMD Athlon II X4 650 @ 3.20 GHz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: ATI Radeon HD 5850 or NVIDIA GeForce GTX470 with 1GB VRAM
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: Direct X- compatible soundcard

Önerilen:
İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit or newer
İşlemci: Intel Core i5 750 @ 2.66 GHz / AMD Phenom II X4 955 @ 3.20 GHz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: ATI Radeon HD 6950 or NVIDIA GeForce GTX570 with 2GB VRAM
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: Direct X- compatible soundcard


RESİM ve VİDEOLAR

Hearts of Iron IV La Resistance
Hearts of Iron IV La Resistance
Hearts of Iron IV La Resistance


İNDİRME LİNKLERİ:
Hearts of Iron IV La Resistance İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


1539 kez indirildi