Hell Architect

Bu sayfamız aracılığı ile Hell Architect torrent oyunu son sürümü kolaylıkla indirebilirsiniz. İndireceğiniz dosya, Hell Architect adlı oyununun torrent halini ihtiva etmektedir. Daha sonra bu dosyayı açıp uTorrent gibi bir yükleyiciyle çalıştırabilirsiniz.

Hell Architect torrent indir

Hell Architect Torrent Hakkında Bilgi

Hell Architect, kendi cehenneminizi inşa etmek ve yönetmekle ilgili bir oyundur. Bir cehennem yöneticisi rolünü üstleniyorsunuz ve yeraltı dünyasını Lucifer’in sandalyesinden düşmesini sağlayacak şekilde geliştirmekle görevlendiriliyorsunuz. Hayallerinizin cehennemini yaratın – berbat bir 9 seviyeye mi sahip olacak, yoksa uyacağını düşündüğünüz şekilde kendi kaosunuzu mu yaratacaksınız?Elektrik santralleri (evet, cehennemdekilere de ihtiyaçları var!) ve kantinler gibi bazı temel binalarla başlıyorsunuz, mabetler ve tuvaletler arasında yavaş yavaş ilerleme kat edin ve bazı anlaşılması güç işkence düzenekleriyle bitirin. Fakirhanenize gönderilen günahkârlara farklı, acı çekmenin eğlenceli kaynakları (ya da değil) – onları itaatsizlik için cezalandırarak ya da sadece eğlence amaçlı olarak muamele edebilirsiniz. Sizin cehennemininiz, sizin seçimleriniz. CENNETİNİZİ OLUŞTURUN VE YÖNETİN NÜFUSUNUZU ARTIRIN GÜNAHERLERE BAKIN SENARYOLAR VE SANDBOX MODU YAPILAR GELİŞTİR BENZERSİZ YETENEKLERE SAHİP SUMMON EFSANEVİ KARAKTERLER KAYNAKLARI TOPLA BİNALARI YÜKSELT Hell Architect, Dungeon Keeper, Oxygen Not Included ve Prison Architect gibi oyunlardan ilham alınan ancak her şeyi kendi cehennem tarzında yapan bir oyundur.

Hell Architect Torrent Kurulumu Nasıl Yapılır?

  • İlk olarak aşağıdaki indir tuşuna basarak .torrent uzantılı dosyayı bilgisayarınıza indirin.
  • Ardından üzerine çift tıklayın ve çalıştırın.
  • Bu aşamadan sonra nereye indirmek istediğinizi seçin ve tamam tuşuna basın. İşte bu kadar!

Hell Architect Torrent indir

Aşağıdaki tuşa tıklayıp Hell Architect torrent indirme işlemini başlatabilirsiniz. Bu noktada 3 saniye bekleyin ve Get Link yazan yere tıklayın, indirme tamamlanacaktır.

Hell Architect oyununun PC torrent dosyasını ücretsiz indirirken bir problem mi oluştu? Hiç panik yapmayın, sizin için sitemizden adım adım nasıl torrent oyun indirilir resimli bir şekilde anlattık. Hemen buraya tıklayın ve öğrenin!

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, Hell Architect oyununun devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.

kez indirildi