Biz Kimiz?

Torrent Oyun sitesi 2019 yılında yayın hayatına başlamış olup site kullanıcılarına torrent oyun ve torrent oyun indir alanında hizmet verne kaliteli bir oyun indirme sitesidir. Sitemizde ki tüm içerikler güvenli olmakla beraber herhangi bir zararlı yazılım içermez :) Destek için konulara yorum yazmayı ve sitemize üye olmayı unutmayınız :)

House Flipper

Son Güncelleme: 14.01.2020 Saat 14:00:25
   Yazar: Yetkili Bi AbiYorumlar: 0 yorum var

House Flipper

AÇIKLAMA

House Flipper, tek kişilik bir yenileme ekibi olmak için eşsiz bir fırsattır. Yıkılmış evleri satın alın, onarın ve yeniden şekillendirin. Onlara ikinci bir hayat verin ve onları karla satabilirsiniz! Elinizde olan şey bir dizi araç ve kısımdır. Bir şeyleri çekiçle delmek, delmek, çivilemek ve vidalamak için kullanın ve bir şeyleri yerleştirmek, düzeltmek veya temizlemek için gerekli olan her şeyi yapın. İç tasarımları ve sevdiğiniz dekorasyon stillerini deneyin. İçini, seçebileceğin yüzlerce benzersiz eşya ile süsle ve döşen. Kendinizi ifade edin! İç mekan tasarımını seviyor musunuz ve en sevdiğiniz stili kullanarak boş odaları doldurmak mı istiyorsunuz? Boş bir daire satın alabilir ve döşeyebilirsiniz. Sadece mühendislerin anlayabileceği şeyleri mi tercih edersin? Onarım ve kurulumlara odaklanabilirsiniz. “Küçük hareket, büyük değişim” konusunda uzman mısınız? yaklaşmak, yanaşmak, yaklaşım? İyi bir ev satın alabilir ve bazı stiller ekleyerek ve bunları tamir ederek mükemmel hale getirebilirsiniz. Evin saygısızlık işinin nihai amacı kar etmektir. Risk alır mısın? Yatırım yapmak ister misiniz? Kârı tahmin edin ve sizin için en iyi risk / ödül oranını bulun. Ev çevirme işi çok zor. Becerilerinizi geliştirin ve geliştirin. Daha iyi araçlar al. Yeni mekanizmalar kullanın ve para kazanın, böylece yatırımınızı artırabilir ve ilerlemeyi hızlandırabilirsiniz. İyi eğlenceler! Yeni mekanizmalar kullanın ve para kazanın, böylece yatırımınızı artırabilir ve ilerlemeyi hızlandırabilirsiniz. İyi eğlenceler! Yeni mekanizmalar kullanın ve para kazanın, böylece yatırımınızı artırabilir ve ilerlemeyi hızlandırabilirsiniz. İyi eğlenceler!

Not: House Flipper Garden DLC’si eklidir.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

House Flipper Minimum Sistem Gereksinimleri
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 (64-bit) veya daha yeni bir sürüm
İşlemci: Intel Core i3 3,20GHz / AMD Phenom II X4 955 3,2 GHz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 560 / AMD R7-260X
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 4 GB kullanılabilir alan

House Flipper Önerilen Sistem Gereksinimleri
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 64bit
İşlemci: Intel Core i5-8400 veya AMD Ryzen 5 1600
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 970 veya AMD Radeon RX 580
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 4 GB boş alan

RESİM ve VİDEOLAR

House Flipper House Flipper House Flipper

İNDİRME LİNKLERİ:
House Flipper İndir

HATIRLATMA
Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir