House Party

House Party


AÇIKLAMA

Gerçek hayatta sevgiliniz yok mu.. Kendinize bir arkadaş bulamıyor musunuz ? Paranız yok ve bu oyunu satın alıp nasılsa bir iki hatunu içirip götürürüm mü diyorsunuz ? Eğer normalde de zeki bir insan değilseniz bu oyunda kimse ile sevişemeyeceksiniz. Tek amacınız bu ise lütfen oyunu almayın sonrasında ben bir şey anlamadım diyerek iade etmek zorunda kalacaksınız.

Oyuna incele yazmamadaki asıl neden House Party’nin dışardan bakıldığında sevişme similasyonu gibi gözüküyor oluşundan ve insanların bu oyuna ön yargı ile yaklaşıyor olmasından duyduğum rahatsızlık ile başlıyor.

Kısaca bahsetmem gerekirse evet.. bu oyunda sevişebiliyorsunuz.. fakat işler tahmin ettiğiniz gibi yürümüyor. Tanımadığınız bir ev dolu insan ile beraberken dur ben şu hatunu götüreyim derseniz emin olun yapamayacaksınız çünkü oyunun amacında evet bir score yazma niyeti var fakat her insan farklı karakterlere sahip farklı bir hikayesi var ve evet belli noktalarda bazı insanlarla çok uzun diyaloglara girmeniz gerecek.

İngilizceniz orta bir seviyede ise hikayeye başladığınız anda anlayacağınız şey hee biz buraya sadece score yazmaya gelmemişiz olacak. Yeri gelecek hoşunuza giden kız için başka birisine zarar vereceksiniz yeri gelecek hoşunuza gittiğini zannettiğiniz kız sizi bırakıp gidecek. Bazen bazı bulduğunuz eşyaları etkileşim haline sokacaksınız bazen de bu plan mükemmel işliyor dediğiniz noktada hasskk ben bunu unutmuşum etkisi ile hikayeniz yarım kalacak ilerleyemeyeceksiniz.

Bazen sadece lan nasıl derken ruhunuzu şeytana satmak zorundaymışsınız gibi hissedeceğiniz belli bir ayarda role play ve zeka gerektiren bu oyunda gerçek hayatta insanlara nasıl yaklaşıyorsanız bu oyunda da bu şekilde yaklaşmak zorunda kalcaksınız.

En önemlisi ise insanların talep ettiği şeyleri yaparken farklı insanları rahatsız edebilir ve o evden kovulabilirsiniz. Daha da önemlisi bir kız ile seviştiğinizde oh bu iş bitti demeden o kızın erkek arkadaşı ile arasını tekrar yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Kısacası bazı şeyler için gerçek hayatta asla dediğiniz şeyleri yapmak zorunda kalacağınız bu oyunda uzun bir gameplay süresi akıl dolu espriler ve içinizdeki şeytan ile tanışma fırsatı yakalayacaksınız.

Tek kötü yanı türkçe dil desteğinin olmaması. Turkish language option should be added.

 


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:

İşletim Sistemi: Windows 7+
İşlemci: Intel Pentium G4500, AMD FX8350 or equivalent
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Direct X 11 GPU w/ 2GB Available Video Memory
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 5 GB kullanılabilir alan
Önerilen:

İşletim Sistemi: Windows 7+
İşlemci: Intel i5 6500, AMD Ryzen 3-1200 or above
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 1060 6GB, AMD RX570 or above
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

 


RESİM ve VİDEOLAR

House Party
House Party
House Party


İNDİRME LİNKLERİ:
House Party İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


2914 kez indirildi