Humankind

Bu sayfamız aracılığı ile Humankind torrent oyunu son sürümü kolaylıkla indirebilirsiniz. İndireceğiniz dosya, Humankind adlı oyununun torrent halini ihtiva etmektedir. Daha sonra bu dosyayı açıp uTorrent gibi bir yükleyiciyle çalıştırabilirsiniz.

Humankind torrent indir

Humankind Torrent Hakkında Bilgi

HUMANKIND™ will be released for MacOS shortly after Windows ÖZEL İLK KULLANICI TEKLİFİ 24 AĞUSTOSA KADAR GEÇERLİDİR HUMANKIND™, insanlığın tüm hikayesini yeniden yazacağınız bir Tarihi Strateji oyunudur. HUMANKIND™ Digital Deluxe Edition’ı 24 Ağustostan önce satın alın ve İlk Kullanıcı bonus içeriğini kazanın! İlk Kullanıcı bonus içeriği:– Bouddica, Lucy ve Edgar Allan Poe avatar setleri ile oyuncu simgeleri– Oyuncu profili dekorasyon ve semboller seti HUMANKIND™, insanlık tarihinin tüm hikayesini yeniden yazacağınız ve sizin kadar benzersiz bir uygarlık oluşturmak için kültürleri bir araya getireceğiniz tarihi bir strateji oyunudur. UYGARLIĞINIZI OLUŞTURUN Halkınıza Antik Çağ’dan Modern Çağ’a kadar liderlik ederken 60 tarihi kültürü bir araya getirin. Neolitik kavimin mütevazı soyundan Babilliler olarak Antik Çağ’a geçiş, Mayalılar olarak Klasik çağ, Emeviler olarak Orta Çağ, İngilizler olarak Erken Modern Çağ ve benzeri… Her bir kültür kendi özel oynanış katmanını ekler ve neredeyse sonsuz sonuca yol açar. TARİHTEN DAHA FAZLASI, BU SİZİN HİKAYENİZ Tarihi olaylarla karşılaşın, çok etkili ahlaki kararlar verin ve bilimsel buluşlara imza atın. Dünyanın doğa harikalarını keşfedin veya insanlığın en dikkate değer eserlerini inşa edin. Her oyun öğesi tarihsel açıdan gerçektir. Kendi dünya vizyonunuzu oluşturmak için bunları bir araya getirin. DÜNYADA İZİNİZİ BIRAKIN Yolculuk, varılacak yerden daha önemlidir. Şöhret, yeni ve birleştirici bir zafer koşuludur. Her büyük başarınız, verdiğiniz her ahlaki karar, kazandığınız her savaş şöhretinizi artıracak ve dünya üzerinde kalıcı bir etki bırakacak. En fazla şöhrete sahip oyuncu, oyunu kazanacak. Dünya üzerinde en derin etkiyi bırakan oyuncu siz olabilecek misiniz? KARADA, DENİZDE VE HAVADA TAKTİKSEL SAVAŞLARIN USTASI OLUN HUMANKIND™’daki her bir savaş, gerçek bir dünya haritasının üzerinde mini sıra tabanlı masa oyunu gibi gerçekleşir. Ordularınızı ortaya çıkarın ve kültürünüzün özel yeteneklere sahip sembolik birlikleri de dahil olmak üzere her bir birliğinize komut verin. Şehirleri kuşatmak ve ele geçirmek için kuşatma silahları oluşturun. Birden çok tura yayılan büyük savaşlarda savaşın ve destek çağırmaktan çekinmeyin! LİDERİNİZİ ÖZELLEŞTİRİN HUMANKIND™’da kendi oluşturduğunuz ve özelleştirdiğiniz bir avatar ile toplumunuzun lideri olarak oynayacaksınız! Oyun boyunca uygarlığınız geliştikçe avatarınız da görsel olarak değişecek. Ayrıca, en fazla 8 oyuncuyla çok oyunculu maçlarda yabancılara ve arkadaşlarınıza hava atabileceğiniz özel görünümlerin kilidini açmak için liderinize meta-ilerleme sistemiyle seviye atlatabileceksiniz. İNSANLIĞI NE KADAR İLERİ GÖTÜRECEKSİNİZ?

Humankind Torrent Kurulumu Nasıl Yapılır?

  • İlk olarak aşağıdaki indir tuşuna basarak .torrent uzantılı dosyayı bilgisayarınıza indirin.
  • Ardından üzerine çift tıklayın ve çalıştırın.
  • Bu aşamadan sonra nereye indirmek istediğinizi seçin ve tamam tuşuna basın. İşte bu kadar!

Humankind Torrent indir

Aşağıdaki tuşa tıklayıp Humankind torrent indirme işlemini başlatabilirsiniz. Bu noktada 3 saniye bekleyin ve Get Link yazan yere tıklayın, indirme tamamlanacaktır.

Humankind oyununun PC torrent dosyasını ücretsiz indirirken bir problem mi oluştu? Hiç panik yapmayın, sizin için sitemizden adım adım nasıl torrent oyun indirilir resimli bir şekilde anlattık. Hemen buraya tıklayın ve öğrenin!

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, Humankind oyununun devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.

kez indirildi