Industries Of Titan

Bu sayfamız aracılığı ile Industries Of Titan torrent oyunu son sürümü kolaylıkla indirebilirsiniz. İndireceğiniz dosya, Industries Of Titan adlı oyununun torrent halini ihtiva etmektedir. Daha sonra bu dosyayı açıp uTorrent gibi bir yükleyiciyle çalıştırabilirsiniz.

Industries Of Titan Torrent Hakkında Bilgi

Industries of Titan, Satürn’ün ayı Titan’da geçen bir sanayi şehri inşa etme simülasyonu/strateji oyunudur. Büyüyen bir sanayi şehri inşa et, güçlü fabrikalar tasarla ve diğer rakip şirketlerle rekabet ederek Titan’ın Endüstrilerinden payına düşeni al! Yeni bir şehir şirketinin Kurucusu olarak, merhametsiz ve gizemli Konsey’in desteğiyle Titan’ın pek konuksever olmayan atmosferinde yeni bir karargâhın var. Bu karargâhta acımasız isyancıların saldırılarına karşı koyarken bir yandan da bağışçını hoşnut tutacak ve unutulmuş bir medeniyetin kalıntılarını keşfedeceksin. Konsey senden çok şey bekliyor. Başarmak için gereken niteliklere sahip misin?

industries of titan torrent indir

industries of titan torrent indir

ŞEHRİNİ KUR VE YÖNET Kıymetli inşaat malzemeleri ve teknolojik eserler Titan’da antik, devasa harabelerde saklıdır. Yol ve ulaşım araçları inşa etmek, vatandaşlar için konutlar inşa etmek, şehrine güç sağlamak ve kâr elde etmek için bu malzemeleri kullan. Şehrini tasarla ve başlangıçta birkaç binanın yer aldığı şehrini büyük bir metropol hâline getir! Kayıp bir medeniyetin kalıntılarını inceleyerek antik eserler çıkar Güçlü ve verimli bir ekonomi kurmak için vatandaşlarının, işçilerinin, kaynaklarının ve enerjinin ihtiyaçlarını dengele FABRİKALARINA GİR Bazı binalar, bina olan karşılıklarının daha ucuz ve daha güçsüz versiyonları olarak işlev gören cihazlar inşa edebileceğin dahili şebekelere sahip olduğu için özeldir.

Industries Of Titan Torrent Kurulumu Nasıl Yapılır?

  • İlk olarak aşağıdaki indir tuşuna basarak .torrent uzantılı dosyayı bilgisayarınıza indirin.
  • Ardından üzerine çift tıklayın ve çalıştırın.
  • Bu aşamadan sonra nereye indirmek istediğinizi seçin ve tamam tuşuna basın. İşte bu kadar!

Industries Of Titan Sistem Gereksinimleri

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 64-bit
İşlemci: 3.2 GHz Çift Çekirdekli İşlemci
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 660, Radeon R7 370 veya 2 GB video RAM’e sahip eşdeğerleri
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 8 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX uyumlu
İlave Notlar: Lütfen en son VC paketinin kurulu olduğundan ve Windows 7 veya 8 kullanıyorsan KB4019990 güncellemesinin yapıldığından emin ol.

Industries Of Titan Torrent indir

Aşağıdaki tuşa tıklayıp Industries Of Titan torrent indirme işlemini başlatabilirsiniz. Bu noktada 3 saniye bekleyin ve Get Link yazan yere tıklayın, indirme tamamlanacaktır.

Industries Of Titan oyununun PC torrent dosyasını ücretsiz indirirken bir problem mi oluştu? Hiç panik yapmayın, sizin için sitemizden adım adım nasıl torrent oyun indirilir resimli bir şekilde anlattık. Hemen buraya tıklayın ve öğrenin!

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, Industries Of Titan oyununun devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.

kez indirildi