Biz Kimiz?

Torrent Oyun sitesi 2019 yılında yayın hayatına başlamış olup site kullanıcılarına torrent oyun ve torrent oyun indir alanında hizmet verne kaliteli bir oyun indirme sitesidir. Sitemizde ki tüm içerikler güvenli olmakla beraber herhangi bir zararlı yazılım içermez :) Destek için konulara yorum yazmayı ve sitemize üye olmayı unutmayınız :)

Internet Cafe Simulator

Son Güncelleme: 14.01.2020 Saat 13:54:48
   Yazar: Yetkili Bi AbiYorumlar: 0 yorum var

Internet Cafe Simulator Indir 1


AÇIKLAMA

Dünyanın en iyi internet kafesini kurmak için hazır mısın?
Internet Cafe Simulator oyunu, bir internet kafe işletme simülasyon oyunudur. Oyunda kapsamlı bir internet kafe iş yeri kurabilir ve yönetebilirsiniz. Şehirde etkileşime girebileceğiniz birçok etkinlik ve insan var. Evinizin ve dükkanınızın kirasını ödemek zorundasınız. Müşterilerinizi tatmin etmelisiniz. Daha şık ve güçlü oyun bilgisayarları kurmalısınız. İsterseniz yasa dışı iş de yapabilirsiniz. Ancak dikkatli olun, bedeli çok ağır olabilir. İnternet kafenizi oyunda bilgisayarda çok sayıda uygulama ile geliştirebilirsiniz. Hatta size yasa dışı yollardan yüksek bir puan vermeleri için insanları işe bile alabilirsiniz. İnternet kafenizi yeni alanlar kiralayarak genişletebilirsiniz. Oyunda kripto para satın alabilirsiniz. İnternet kafenizi doğru yatırımlarla büyütebilirsiniz. Popüler oyunları satın alarak internet kafenize gelen insanların gelme ihtimalini artırabilirsiniz. Tüm yönetim ve planlama sizin elinizde olacak. Dikkat et ve iflas etme!


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: 2 GHz Dual Core İşlemci
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: Intel HD Graphics 4000 or better
Depolama: 4500 MB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: 2.5 GHz Dual Core İşlemci
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Geforce GTX 970/Radeon RX470 or better
Depolama: 5 GB kullanılabilir alan


GÖRSELLER & VİDEO

Internet Cafe Simulator Indir 2 Internet Cafe Simulator Indir 3 Internet Cafe Simulator Indir 4


İNDİRME LİNKLERİ

Link #1(Torrent):

İndirmek için tıklayın

Dosyanız hazır, indirmek için tıklayın.


Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir