Internet Download Manager (IDM) Full

0

Idm Full Indir 1


AÇIKLAMA

Internet Download Manager (IDM) indirme hızlarını 5 kata kadar artırmak, indirme işlemlerine devam etmek ve programlamak için bir faydalı bir programdır. Kapsamlı hata kurtarma ve sürdürme özelliği, kayıp bağlantılar, ağ sorunları, bilgisayar kapanmaları veya beklenmedik elektrik kesintileri nedeniyle bozuk veya kesintili indirmeleri yeniden başlatır.

Basit grafik kullanıcı arayüzü, IDM’yi kullanıcı dostu ve kullanımı kolay hale getirir. Internet Download Manager, akıllı dinamik dosya segmentasyonu ve indirmelerinizi hızlandırmak için güvenli çok parçalı indirme teknolojisine sahip akıllı bir indirme mantık hızlandırıcısına sahiptir. Diğer indirme yöneticileri ve hızlandırıcıların aksine Internet Download Manager, indirme işlemi sırasında indirilen dosyaları dinamik olarak segmentlere ayırır ve en iyi hızlanma performansını elde etmek için ek bağlantı ve giriş aşamaları olmadan kullanılabilir bağlantıları yeniden kullanır.

Internet Download Manager proxy sunucularını, ftp ve http protokollerini, güvenlik duvarlarını, yönlendirmeleri, çerezleri, yetkilendirmeyi, MP3 ses ve MPEG video içerik işlemeyi destekler. IDM, indirmelerinizi otomatik olarak işlemek için Microsoft Internet Explorer, Netscape, MSN Explorer, AOL, Opera, Mozilla, Mozilla Firefox, Mozilla Firebird, Avant Tarayıcı, MyIE2 ve diğer tüm popüler tarayıcılara sorunsuz bir şekilde entegre olur. Ayrıca dosyaları sürükleyip bırakabilir veya komut satırından Internet Download Manager’ı kullanabilirsiniz. Internet Download Manager, modeminizi ayarlanan saatte arayabilir, istediğiniz dosyaları indirebilir, ardından bittiğinde bilgisayarınızı kapatabilir ve hatta kapatabilir.

Diğer özellikler arasında çok dilli destek, zip önizleme, indirme kategorileri, zamanlayıcı pro, farklı etkinliklerde sesler, HTTPS desteği, kuyruk işlemci, html yardım ve öğretici, indirme tamamlandığında gelişmiş virüs koruması, kotalarla aşamalı indirme (bir tür kullanan bağlantılar için yararlıdır) adil erişim politikası veya Direcway, Direct PC, Hughes, vb. gibi FAP), dahili indirme hızlandırıcısı ve diğerleri.

6.36 Build 2 sürümündeki yenilikler:

(11 Ocak 2020 yayınlanma tarihi)

– Çeşitli video akışı türleri için indirme ile ilgili sorunlar düzeltildi
– Geliştirilmiş indirme motoru (github ve diğerleri gibi çeşitli sitelerden indirme ile ilgili sorunlar düzeltildi)
– Hatalar giderildi.


GÖRSELLER & VİDEO

Idm Full Indir 3

Sürüm: 6.36 Build 2

183 görüntülenme
OYUN BILGILERI 6 ay önce eklendi
BENZER OYUNLAR
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?