Journey to the Savage Planet

 Journey to the Savage Planet


AÇIKLAMA

PIONEER PROGRAMINA HOŞGELDİNİZ! Kindred Aerospace’in en yeni üyesi – 4. en iyi yıldızlararası uzay araştırma şirketi – işiniz ARY-26 gezegeninin insanlar için uygun olup olmadığını belirlemektir. Ekipman ve deneyim konusunda kısıtlı olabilirsiniz, ancak iyi şanslar!

Özellikler

Bir arkadaşınızla oynayın – Bir arkadaşınızla yalnız veya çevrimiçi oynayın. Eğer bir tane varsa
Flora ve faunayı keşfedin ve kataloglayın. Garip küresel kuşlardan halüsinojenik bitkilere “yabancı deliklerin iltihaplanması” na kadar. Ölmemeye çalış!
Gider Harcama Yok (çoğu masraf korunur) – Bir lazer tabancası, roket güçlendirici paketi ve “sonda” gibi ücretsiz bazı harika araçlar alırsınız, ancak bir şeye ihtiyacınız varsa kaygan bir 3D yazıcınız alan çöpünü tatlı öğelere dönüştürebilir
Yalnız mısın? – Bonus gizemler! Öğrenmek için gezegen araştırmanızı tamamlayın. “Salatalık sh * twater” kelimelerini duyduğunuzda ve “festering butthole” kelimesini bulduğunuzda tamamlanma yolunda olduğunuzu bileceksiniz.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10
İşlemci: 2.6 GHz Intel Core i5-750
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 660
DirectX: Versiyon 11
Sabit Disk: 10 GB Kullanılabilir Alan


RESİM ve VİDEOLAR

 Journey to the Savage Planet
 Journey to the Savage Planet
 Journey to the Savage Planet


İNDİRME LİNKLERİ:
Journey to the Savage Planet İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


49 kez indirildi