Kingdom New Lands

 Kingdom: New Lands


AÇIKLAMA

Kingdom New Lands, şimdi keşfetmek ve geliştirmek için 6. bir ada getiriyor. Bu, Krallık’ta daha önce hiç görülmemiş en büyük zorluğu sunacak ve her yeteneğinizi test edecektir. Geceleri hayatta kalabilir ve halkınızın ihtiyacı olan hükümdar olabilir misiniz?

Uzak adaların hikayeleri keşfedilmeyi bekleyen gizemlerle yayıldı. Yöneticiler bu Yeni Topraklarda yelken açmak ve yeni krallıklar bulmak için konularının tüm gücüne ihtiyaç duyacaklar.

Krallık: Yeni Topraklar, hükümdarların lejyonlarının tecrübe ve eğlencelerinin sağladığı basitliği ve derinliği korurken, IGF’ye aday gösterilen unvana bol miktarda yeni içerik sunarak, ödüllü oyun ve gizem üzerine kuruludur. Yeni Topraklara seyahat edin ve bu adaları eve çağıran yeni dağlara, tüccarlara ve serserilerin suyuna hoş geldiniz, ancak varışınızı tehdit eden yeni engellere karşı dikkatli olun – çünkü sadece açgözlü yaratıklar yolunuzu değil, aynı zamanda çevrenin kendisini de seni yenebilir.

Cesur olun, hükümdar olun ve acı bitene kadar savaşın, bu Yeni Topraklar sizi fethetmek için.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Dual Core
Bellek: 1 GB RAM
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 1 GB kullanılabilir alan

Önerilen:
İşletim Sistemi: Windows 7 or higher
Bellek: 4 GB RAM
DirectX: Sürüm 10
Depolama: 1 GB kullanılabilir alan


RESİM ve VİDEOLAR

 Kingdom: New Lands
 Kingdom: New Lands
 Kingdom: New Lands


İNDİRME LİNKLERİ:
Kingdom: New Lands İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


26 kez indirildi