Neler yeni

Yeni Konu

İstek, Öneri ve Şikayetini dile getirmek istiyorsan yeni bir konu aç!

Son Konular

En son torrent oyun konularını görmek istiyorsan buraya tıklayabilirsin.

İletişime Geç

Bizimle iletişime geçmek için buraya tıklayabilirsin. Kayıtlı üyeler lütfen özel mesaj atsın.

Academia School Simulator

• Konbuyu başlatan Yetkili Bi Abi1
  • Başlangıç tarihi
Y

Yetkili Bi Abi1

Guest

Academia School Simulator indir 1.jpg

AÇIKLAMA

Prison Architect'in sanatçısı ve size Politik Hayvanlar'ı getiren stüdyodan hayallerinizdeki liseyi tasarlamanızı, inşa etmenizi ve yönetmenizi sağlayan bir simülasyon oyunu olan Academia: School Simulator geliyor! Öğrencilerinize zorbalık yaptıklarını izleyin, aşkı bulun, sınavları bitirin ve temel olarak sadece lise olan roller-coaster yolculuğunu geçmeye çalışın. En iyi öğretmenleri ve olanakları sunacak mısın yoksa ucuza çıkıp 1: 100 öğretmenlik öğrenci oranıyla dev sınıflar inşa edecek misiniz? Her şey sana bağlı!

Karmaşık Öğrenciler: Öğrenci motivasyonu, hijyen, açlık ve disiplin gibi çeşitli ihtiyaçlardan kaynaklanır ve zaman geçtikçe daha da karmaşık hale gelecektir.
Çeşitli Fakülte: Öğretmenler, farklı beceriler, öğretim stilleri ve motivasyonları ile de karmaşıktır.
Sayısız Tesis : Kantinler, Klinikler, Bilgisayar Laboratuarları ve çok daha fazlası.
Finansmanınızı mikro yönetin : Öğretmenler anında kahve hazırlar mı? Çocuklar sağlıklı diyetler mi yoksa ucuz mikrodalga öğle yemeği yerler mi?
Sizin Okulu özelleştir : benzersiz sizindir bir okul yapmak için okul mühür ve sloganı özelleştirme!
İki mod: Normal mod bütçenizi dengelemenizi ve paranızla yapabileceğiniz en iyi eğitimi sunmanızı gerektirirken, sandbox sınırsız parayla ütopik olmanıza izin verir!

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7,8,8.1,10 64-bit
İşlemci: 1.6 GHz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: onboard
Depolama: 400 MB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 7,8,8.1,10 64-bit
İşlemci: 2.8 Ghz
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: onboard
Depolama: 400 MB kullanılabilir alan

GÖRSELLER & VİDEO

Academia School Simulator indir 2.jpgAcademia School Simulator indir 3.jpgAcademia School Simulator indir 4.jpg

İNDİRME LİNKLERİ

Link #1(Torrent):

Oyunu indirmek için tıklayın.

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

Son düzenleme: