Assassin’s Creed Chronicles China

• Konbuyu başlatan Yetkili Bi Abi1
  • Başlangıç tarihi
Y

Yetkili Bi Abi1

Guest

Assassin_s Creed Chronicles China indir 1.jpg

AÇIKLAMA

Oyun, Çin Kardeşler'in kalan son Assassini olan Shao Jun'u, 1526'da Çin'e döndüğü sırada, Ming hanedanı parçalanmaya başladığında Assassin Creed Embers olaylarından iki yıl sonra başladı . Ezio Auditore da Firenze ile görüşmesiyle güçlenen ve gizli ve dövüş yetenekleriyle donanmış olan Shao Jun, Tapınakçılara karşı intikam arayışı ve ölen Kardeşliğini geri alma arayışı içinde.

Assassin Creed Chronicles serisinin bir parçası olarak, oyun, Assassin Creed II: Discovery gibi 2.5D uçağına yerleştirilmiş olan franchise'deki en eski girişlerden stilistik olarak farklı . Ubisoft tarafından Assassin Creed Chronicles: Çin'in Chronicles üçlemesinin ilk parçası olacağını, ardından Hindistan ve Rusya'daki oyunları izleyeceği açıklandı.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 or Windows 8 or Windows 8.1 (32/64bit versions)
İşlemci: Intel Core 2 Duo E8200 @ 2.6 GHz or AMD Athlon II X2 240 @ 2.8 GHz
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: nVidia GeForce GTS450 or AMD Radeon HD5770 (1024MB VRAM with Shader Model 5.0)
DirectX: Sürüm 10
Depolama: 4 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 or Windows 8 or Windows 8.1 (32/64bit versions)
İşlemci: Intel Core i3 2105 @ 3.1 GHz or AMD Phenom II X4 955 @ 3.2 GHz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: nVidia GeForce GTX 470 or AMD Radeon HD5870 or better (1024MB VRAM with Shader Model 5.0)
DirectX: Sürüm 10
Depolama: 4 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX Compatible Sound Card with latest drivers

GÖRSELLER & VİDEO

Assassin_s Creed Chronicles China indir 2.jpgAssassin_s Creed Chronicles China indir 3.jpgAssassin_s Creed Chronicles China indir 4.jpg

İNDİRME LİNKLERİ

Link #1(Torrent):

Oyunu indirmek için tıklayın.

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

Son düzenleme: