Neler yeni

Yeni Konu

İstek, Öneri ve Şikayetini dile getirmek istiyorsan yeni bir konu aç!

Son Konular

En son torrent oyun konularını görmek istiyorsan buraya tıklayabilirsin.

İletişime Geç

Bizimle iletişime geçmek için buraya tıklayabilirsin. Kayıtlı üyeler lütfen özel mesaj atsın.

Assassin’s Creed Unity

• Konbuyu başlatan Yetkili Bi Abi1
  • Başlangıç tarihi
Y

Yetkili Bi Abi1

Guest

Assassin_s Creed Unity indir.jpg

AÇIKLAMA

Paris, 1789. Fransız Devrimi bir zamanlar görkemli bir şehri bir terör ve kaos ortamına dönüştürüyor. Arnavut kaldırımlı sokakları, baskıcı bir aristokrasiye karşı yükselmeye cesaret eden ortakların kanlarıyla kırmızıya döner. Ancak millet kendisini parçaladığında, Arno adlı genç bir adam, Devrim'in arkasındaki gerçek güçleri ortaya çıkarmak için olağanüstü bir yolculuğa çıkacak. Onun peşinde koşmak onu bir ulusun kaderi için acımasız bir mücadelenin ortasına atacak ve onu gerçek bir Üstat Suikastçıya dönüştürecek.

Tüm yeni Anvil motorunun desteklediği gişe rekorları kıran franchise'ın yeni nesil evrimi Assassin Creed Unity ile tanışın. Bastille'in fırtınasından Kral Louis XVI'nın uygulanmasına kadar, Fransız Devrimi'ni daha önce hiç olmadığı gibi deneyimleyin - ve Fransa halkına yepyeni bir kaderi oymaları için yardım edin.

Assassin Creed Unity, en karanlık saatlerinden biri olan Fransız Devrimi sırasında Paris şehrinde ayarlanmış bir aksiyon / macera oyunudur. Deneyimi hem görsel hem de mekanik olarak benzersiz kılmak için Arno'nun ekipmanını özelleştirerek hikayenin sahipliğini alın. Destansı bir tek oyunculu deneyimine ek olarak, Assassin's Creed Unity, belirli görevlerde çevrimiçi kooperatif oyunuyla üçe kadar arkadaşınızla oynamanın heyecanını sunuyor. Oyun boyunca, Fransız tarihinin en önemli anlarından birinde, ilgi çekici bir hikayede ve sizi bugünün ışıklarını getiren bir nefes kesici oyun alanında yer alın.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8/8.1 (64-bit operating system required)
İşlemci: Intel Core i5-2500K @ 3.3 GHz or AMD FX-8350 @ 4.0 GHz
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 680 or AMD Radeon HD 7970 (2 GB VRAM)
Depolama: 50 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX 9.0c compatible sound card with latest drivers

Önerilen Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8/8.1 (64-bit operating system required)
İşlemci: Intel Core i7-3770 @ 3.4 GHz or AMD FX-8350 @ 4.0 GHz or better
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 780 or AMD Radeon R9 290X (3 GB VRAM)
Depolama: 50 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX 9.0c compatible sound card with latest drivers

GÖRSELLER & VİDEO

Assassin_s Creed unity indir 1.jpgAssassin_s Creed unity indir 2.jpgAssassin_s Creed unity indir 3.jpg

İNDİRME LİNKLERİ

Link #1(Torrent):

Oyunu indirmek için tıklayın.

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

Son düzenleme: