Assetto Corsa Competizione

• Konbuyu başlatan Yetkili Bi Abi1
  • Başlangıç tarihi
Y

Yetkili Bi Abi1

Guest

Assetto Corsa Competizione full indir 1.jpg

AÇIKLAMA

Assetto Corsa Competizione
, yeni resmi Blancpain GT Serisi video oyunudur. Olağanüstü simülasyon kalitesi sayesinde, oyun, resmi sürücülere, takımlara, arabalara ve devrelere karşı yarışan, oyunda elde edilen en yüksek doğruluk seviyesine sahip yeniden üretilmiş, FIA GT3 homolog şampiyonasının gerçek atmosferini deneyimlemenize izin verecek. , Dayanıklılık ve Spa 24 Saat yarışları, hem tekli hem de çok oyunculu modlarda inanılmaz bir gerçekçilik seviyesi ile hayata geçecek. Assetto Corsa Competizione, KUNOS Simulazioni'nin uzun süreli deneyiminden doğuyor ve fotorealistliği sağlamak için Unreal Engine 4'ün tüm avantajlarından yararlanıyor. hava koşulları ve grafikleri, gece yarışları, hareket yakalama animasyonları, daha gelişmiş lastik ve aerodinamik modelleri sayesinde sürüş gerçekçiliği ve daldırma konusunda yeni bir standarda ulaşıyor.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit Service Pack 1
İşlemci: Intel Core i5-4460 or AMD FX-8120
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 460 2GB, Radeon HD 7770
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 50 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: Integrated

Önerilen Sistem Gereksinimleri
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
İşlemci: Intel Core i5-8600K or AMD Ryzen 5 2600X
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 1070 8 GB, Radeon RX 580 8GB
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 50 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: Integrated

GÖRSELLER & VİDEO

Assetto Corsa Competizione full indir 2.jpgAssetto Corsa Competizione full indir 3.jpgAssetto Corsa Competizione full indir 4.jpg

İNDİRME LİNKLERİ

Link #1(Torrent):

Oyunu indirmek için tıklayın.

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

Son düzenleme: