Battlefield 3

  • Konbuyu başlatan Yetkili Bi Abi1
  • Başlangıç tarihi
Y

Yetkili Bi Abi1

Guest

battlefield-3-indir-1.jpg
 


AÇIKLAMA

Savaşı hissedin! Bu sonbaharda, yeni Frostbite 2 oyun motoruyla güçlendirilmiş, şimdiye kadar yaratılmış en fiziksel atıcıyı hissetmeye hazırlanın.

Battlefield 3'te oyuncular seçkin ABD Denizcileri rolüne geçtiler. Kalp atışlarını hızlandıran tek oyuncu misyonları ve dünyanın dört bir yanından çeşitli yerler arasında rekabetçi çok oyunculu aksiyon deneyimleyeceklerdir. Frostbite 2'nin yenilikçi teknolojisi ile çalışan Battlefield 3, First Person Shooter'ı tamamen yeni bir seviyeye taşıyor.

Battlefield 3, DICE'nın en yeni oyun motorunun bir sonraki parçası olan Frostbite ™ 2'nin gücüyle rekabette öne çıkıyor. Bu son teknoloji teknolojisi, Battlefield 3'ün üzerine kurulu, üstün görsel kalite, büyük bir ölçek duygusu, büyük yıkım, dinamik ses ve inanılmaz derecede gerçekçi karakter animasyonları sunan temeldir. Mermiler geçerken, duvarlar yıkılır ve patlamalar sizi yere fırlatır, savaş alanı her zamankinden daha canlı ve etkileşimli olur. Battlefield 3'te oyuncular seçkin ABD Denizcileri rolüne adım atıyor ve burada Paris, Tahran ve New York gibi dünyanın dört bir yanından çeşitli yerlere yayılan rekabetçi çoklu oyuncu eylemlerini yüreklendiren tek oyuncu misyonları ve deneyimlerini deneyimleyecekler.

Temel Özellikler:
Frostbite 2 - Battlefield 3, animasyon, yıkım, ışıklandırma, ölçek ve sesi yeni boyutlara taşıyan inanılmaz teknoloji olan Frostbite 2'yi tanıtıyor. Bu güçlü oyun motoruna dayanan Battlefield 3, oyuncuları çevrelerindeki dünyaya fiziksel ve duygusal olarak daha önce hiç olmadığı gibi çeker.
Savaşı Hissedin - Mermi ve patlamaların etkisini hissedin, düşmüş yoldaşlarınızı güvenliğe sürükleyin ve silahınızı arazinin hemen hemen her yerine monte edin. Battlefield 3'ün en gelişmiş animasyonu, muhteşem görseller ve cehennem savaşı oyunu kadar gerçek duyularınıza saldırır ve diğer savaşçıların diğer FPS'ler gibi deneyimlediğini hissetmenizi sağlar.
Eşsiz Araç Harp - En iyi çevrimiçi araç harp deneyimi, savaş uçaklarının etkileyici kara, hava ve deniz araçlarının dizilişine manşet ettiği şekilde uygun bir ses patlamasıyla daha da iyi hale geliyor.
Urban Combat - ABD, Orta Doğu ve Avrupa'daki klostrofobik caddeler, metropol aşağı havzalar ve yarın savaşı boyunca yolunuzu açarken açık, araç dostu manzaralar dahil olmak üzere ikonik ve beklenmedik yerlere karşı savaşın.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum sistem gereksinimleri:

- İşletim sistemi: Windows Vista - Service Pack 2 - 32 Bit
- İşlemci: 2 GHz Core 2 Duo 2.4 GHz ya da AMD X2 2.7 GHz
- RAM: 2 GB
- Boş disk alanı: 20 GB
- AMD ekran kartı: DirectX 10.1 destekli 512 MB hafızaya sahip Ati Radeon 3000, 4000, 5000 ya da 6000 serisi ekran kartları ile Radeon 3870 ya da daha yüksek performanslı bir kart
- Nvidia ekran kartı: DirectX 10 destekli 512 MB hafızaya sahip Nvidia GeForce 8, 9, 200, 300 ya da 500 serisi ekran kartları ile Nvidia GeForce 8800 GT ya da daha iyi performanslı bir kart

Tavsiye edilen PC sistem gereksinimleri:
- İşletim sistemi: Windows 7 - 64 Bit
- İşlemci: Quad-Core Cpu
- RAM: 4 GB
- Boş disk alanı: 20 GB
- Ekran kartı: DirectX 11 destekli 1024 MB hafızaya sahip Nvidia GTX 560 ya da Ati Radeon 6950

GÖRSELLER & VİDEO


battlefield-3-indir-2.jpgbattlefield-3-indir-3.jpgbattlefield-3-indir-4.jpg

 


İNDİRME LİNKLERİ

Link #1(Torrent):

Oyunu indirmek için tıklayın.


 
Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

 
Son düzenleme:

Similar threads

Y
Cevaplar
0
Görüntüleme
38
Yetkili Bi Abi1
Y
Cevaplar
0
Görüntüleme
40
Yetkili Bi Abi1
Y
Cevaplar
0
Görüntüleme
42
Yetkili Bi Abi1
Y
Cevaplar
0
Görüntüleme
45
Yetkili Bi Abi1
Üst