Neler yeni

Yeni Konu

İstek, Öneri ve Şikayetini dile getirmek istiyorsan yeni bir konu aç!

Son Konular

En son torrent oyun konularını görmek istiyorsan buraya tıklayabilirsin.

İletişime Geç

Bizimle iletişime geçmek için buraya tıklayabilirsin. Kayıtlı üyeler lütfen özel mesaj atsın.

Borderlands 2 (Tüm DLC ve Güncellemeler)

  • Konbuyu başlatan Yetkili Bi Abi1
  • Başlangıç tarihi
Y

Yetkili Bi Abi1

Guest

borderlands 2 goty indir 1.jpg
 


AÇIKLAMA

Borderlands 2 GOTY Edition'ın İçeriği


Ödüllü Borderlands 2 Ana Oyunu
4 kampanya eklenti paketi: Kaptan Scarlett ve Korsan Botu, Bay Torgue Karnaval Kampanyası, Sir Hammerlock'un Büyük Oyun Avı, Minik Tina'nın Dragon Keep'e Saldırısı
2 yeni oynanabilir karakter: Gaige, Mechromancer ve Krieg, Psiko
İlk seviye kapağı yükseltme
Artı: Yaratık Katliam Kubbesi, Şanzıman Silah Paketi, Altın Anahtar, Kasalı Avcının Kalıntısı, Koleksiyoncu Başlıkları ve Kaplamaları, Üstün Kasalı Avcı Yükseltme Paketi 1

Borderlands 2, üst düzey co-op oyununa odaklanan ve Pandora gezegeninin açık dünya oyun ortamında yer alan bir melez First-Person Shooter, RPG oyunudur. Oyun serisindeki ikinci oyun olan Borderlands 2, orijinal oyunun 'yağmala ve vur' hareketini, keşfedilecek daha geniş ve detaylı bir dünya, güncellenmiş bir silah sistemi, yeni bir karakter ve karakter sınıfları ve entegrasyonuyla yükseltir. eylem ile hikaye.

Eleştirmenlerce beğenilen ve en çok satan rol yapma-shooter melezi melezinin devamı olan Borderlands 2, benzersiz lezzetini, karakterlerini ve bağımlılık yapmadan kesintisiz işbirlikçi ganimet sürgün oyununu bir kez daha sunuyor. Orijinal oyunda olduğu gibi, Borderlands 2 de bir açık dünya oyunu ortamına sahip, ancak dünya oyuncularının tecrübesi bu kez daha büyük ve her seviyede daha fazla derinliğe sahip. Oyun, özenle hazırlanmış ve birbirine bağlı bir hikayede bir araya gelen yepyeni bir karakter, beceri, çevre, düşman, silah ve teçhizata sahiptir. Yeni arkadaşlar edinin, onları dişlere sürün ve Pandora'nın keşfedilmemiş ve tahmin edilemez yaşayan dünyasında intikam ve kurtuluş arayışı için onlarla birlikte savaşın.

Tamamen Yeni Karakterler ve Sınıflar - Oyunda herhangi bir iki silahı kullanabilen Gunzerker dahil tüm yeni karakter ve sınıflardan birini seçin. İkili makineli tüfek? Güzel. Çift roket atarlar mı? Tabii ki. Çift keskin nişancı tüfeği? Tabii, eğer senin işin buysa.
Arkadaşlarla Çevrimiçi Oynayın - Maceralarınızı, oyunu tekrar başlatmak zorunda kalmadan bir kampanyaya atlayıp bırakabilmenizi sağlayan kesintisiz bir sistemle hem çevrimiçi hem de LAN yoluyla arkadaşlarınızla paylaşın.
Dünya Bağlantılı Hikayesi - Pandora'nın donmuş tundrasında ölüme terk edilmiş, intikam ve itfa arayışına başla ve hikaye seni Hyperion Şirketi'ne ve onun kötü kurucusu yakışıklı Jack'e yaklaştırır.
Yeni Badass Gun System - Milyonlarca olası silahın üzerinde milyonlarca kişi, Pandora'ya düşmanları çekmek için tonlarca yeni ve yenilikçi yol anlamına geliyor. Ateş, elektrik, aşındırıcı asit ve daha fazlası sizin emrinizde olacak.
87 Bazillion ... Her şey - Sadece Pandora'daki silahlar değil, usule göre üretilmiş kalkanlar, el bombaları, uzaylı eserler, sınıf modları ve daha pek çok şeyden sonra şehvet edeceksiniz.
Yepyeni Ortamlar - Kutup tundrasından, tehlikeli otlaklardan gizemli aşındırıcı mağaraları geçip, ötesine, her dönüşte tahmin edilemeyen Pandora dünyasını keşfedin.
Yepyeni Düşmanlar - Hulking, goril benzeri Bullymongs, kısır avcı takipçiler ve yakışıklı Jack'in yönettiği hiper mekanik ordusu, karşılaşacağınız yeni düşmanlardan sadece birkaçı.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum sistem gereksinimi:

İşlemci: 2 GHz Dual Core 64-bit Intel veya AMD işlemci
RAM: 1 GB
Ekran kartı: DirectX 9 destekli 512 MB Nvidia 200 serisi veya AMD Radeon 4000 serisi
İşletim sistemi: Windows XP SP2
Boş disk alanı: 12 GB

Önerilen sistem gereksinimi:
İşlemci: 2.8 GHz Dual Core 64-bit Intel veya AMD işlemci
RAM: 2 GB
Ekran kartı: DirectX 10 destekli 1 GB Nvidia 400 serisi veya AMD Radeon 5000 serisi
İşletim sistemi: Windows 7
Boş disk alanı: 12 GB

GÖRSELLER & VİDEO


borderlands 2 goty indir 2.jpgborderlands 2 goty indir 3.jpgborderlands 2 goty indir 4.jpg

 


İNDİRME LİNKLERİ

Link #1(Torrent):

Oyunu indirmek için tıklayın.


 
Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

 
Son düzenleme:
Üst