Neler yeni

Yeni Konu

İstek, Öneri ve Şikayetini dile getirmek istiyorsan yeni bir konu aç!

Son Konular

En son torrent oyun konularını görmek istiyorsan buraya tıklayabilirsin.

İletişime Geç

Bizimle iletişime geçmek için buraya tıklayabilirsin. Kayıtlı üyeler lütfen özel mesaj atsın.

Call of Duty Ghosts

  • Konbuyu başlatan Yetkili Bi Abi1
  • Başlangıç tarihi
Y

Yetkili Bi Abi1

Guest

call of duty ghosts indir 1.jpg
 


AÇIKLAMA

Sayıca fazla ve uzatılmış, ancak aşılmamış. Call of Duty: Ghosts, tüm zamanların en büyük eğlence franchise'larından biri için ileriye yönelik olağanüstü bir adımdır. Call of Duty franchise'daki bu yeni bölüm, oyuncuların özgürlüğün veya özgürlüğün değil, sadece hayatta kalmak için savaşan sakat bir ulusun yanında olduğu yeni bir dinamik sunuyor. Tüm bu yeni Call of Duty deneyimini körükleyen franchise'ın yeni yeni nesil motoru, tüm platformlarda saniyede 60 kare hızını ve akışkanlığını korurken çarpıcı daldırma ve performans sunar.

Temel Özellikler:
Tek Oyunculu Savalşlar

Yıkıcı bir kitle olayından on yıl sonra Amerika'nın sınırları ve küresel güç dengesi sonsuza dek değişti. Ülkenin Özel Harekat kuvvetlerinden geriye kalanlar olarak, yalnızca “Hayaletler” olarak bilinen gizemli bir grup, yeni ortaya çıkan, teknolojik olarak üstün bir küresel güce karşı mücadeleye öncülük ediyor.
Görev Evreninin Yeni Çağrısı: Franchise tarihinde ilk kez oyuncular Call of Duty: Ghosts; sayıca fazla ve baştan aşağı, oyuncular yoğun bir kişisel anlatı içinde düşmüş bir milleti geri almak için mücadele etmek zorundadır. Oyuncular daha önce Call of Duty'de hiç görülmemiş bir şeyden farklı olarak tamamen yeni bir karakter almayı tanıyacak ve değiştirilmiş bir dünyada yerelleri ziyaret edecekler.
Çok

Call of Duty: Ghosts sadece bir sınıf oluşturmaz, bir asker yaratır, ilk önce franchise için. Yeni Bir Asker Yarat sisteminde, oyuncular kafalarını, vücut tiplerini, kafa donanımlarını ve ekipmanlarını seçerek askerlerinin fiziksel görünümünü değiştirebilirler ve ilk defa bir Call of Duty oyununda oyuncu seçebilirler. onların cinsiyeti. 20.000 olası kombinasyonla bu Call of Duty tarihinin en esnek ve kapsamlı karakter özelleştirmesidir.
Yeni dinamik haritalar, multiplayer'ın evrimi. Her maç devam ederken ortamı geliştiren etkileşimli öğeler ve oynatıcının tetiklediği olayları içerir. Tüm peyzaj, oyuncuları taktikleri ve stratejileri değiştirmeye zorlayabilir ve zorlayabilir.
Call of Duty: Ghosts, yeni taktiksel oyuncu hareketleri sunar. Yeni bağlamsal yalın sistemi artık oyuncuların düğme kombinasyonları eklemeden veya tamamen kapaktan çıkmadan engellerin etrafında yaslanmalarına olanak sağlıyor. Yeni toplama sistemi, momentumu korurken nesneler üzerinde sıvı hareketine izin verir. Diz kayması, sprinkting çömelmekten eğilimli duruma doğal bir geçiş sağlar.
Call of Duty: Ghosts, Juggernaut Maniac, Helo Scout, Akbaba ve ODIN Strike gibi 20'den fazla YENİ Öldürme Çizgisi sunar. Oyuncular, bekçi köpeği Riley'yi, tek oyunculu kampanyadan korumak ve ayrıca düşmanlara saldırmak için bile getirebilir. Tamamen yeni bir silah sınıfı da dahil olmak üzere 30'dan fazla YENİ silah var: Marksman Rifles.
Kadrolar

Takımını oluştur ve yepyeni Squads modunda 6 taneye kadar savaşa katıl. Bu mod, çok oyunculu deneyiminin en iyi kısımlarını alır ve çok oyunculu olarak yaratılan ve seviye atlayan özel askerler ile yalnız veya işbirliği içinde oynamanıza izin verir.
Takım üyeleriniz için yaptığınız yükleme seçenekleri, takım arkadaşlarınızın AI davranışlarını doğrudan değiştirecek. Askere bir keskin nişancı tüfeği verin, o bir keskin nişancı gibi davranacak ve bir SMG adam daha koşmak ve silah olacak.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows 7 64-Bit / Windows 8 64-Bit
İşlemci: Intel® Core™ 2 Duo E8200 2.66 GHZ / AMD Phenom™ X3 8750 2.4 GHZ veya daha iyi
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce™ GTS 450 / ATI® Radeon™ HD 5870 veya daha iyi
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 40 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX Uyumlu Ses Kartı

Önerilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 64-Bit / Windows 8 64-Bit
İşlemci: Intel® Core™ i5 – 680 @ 3.6GHz
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce™ GTX 760 @ 4GB
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 40 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX Uyumlu Ses Kartı

GÖRSELLER & VİDEO


call of duty ghosts indir 2.jpgcall of duty ghosts indir 3.jpgcall of duty ghosts indir 4.jpg

 


İNDİRME LİNKLERİ

Link #1(Torrent):

Oyunu indirmek için tıklayın.


 
Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

 
Son düzenleme:
Üst