Devotion

• Konbuyu başlatan Yetkili Bi Abi1
  • Başlangıç tarihi
Y

Yetkili Bi Abi1

Guest

​

AÇIKLAMA

IndieCade Journey Award kazanan Gözaltı'nın yaratıcılarından Red Candle Games, size Doğu Asya halk kültüründen ilham alan bir hikaye sunuyor. Bağlılık, dini inançlarla gölgelenmiş bir ailenin hayatını betimleyen birinci şahıs atmosferik korku oyunudur. Zamanla kaybedilen 1980'lerde Tayvan apartman kompleksi olarak yavaş yavaş cehennem gibi bir kabusa dönüşür. Ailenin her bir üyesinin yapmış olduğu yeminlere katılın ve bağlılıklarına tanık olun.

Hikaye
Dairenize adım atarsınız, 80'lerin müziği havada süzülür, televizyonda bir idol şovu çalar; kesinlikle nostaljik bir ortam, ama bu rahatsızlık hissi nedir? “Ev” olarak adlandırdığınız bu yeri, gözlerinizdeki her değişimle çarpıştıkça, çevrenizin olağanüstü bir şekilde uçurduğu için endişeli göründüğünü fark edersiniz. Her hatırayı zorlarken, her gizemin katmanlarını ortaya çıkarırken, burada yaşayanların çılgınca gerçeklerini bu evde gömülü bulabilirsiniz.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 64-bit
İşlemci: Intel Core i3 (3.4 GHz) / AMD A8-7600 (3.1 GHz)
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 660 / AMD R9 270
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 8 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 64-bit
İşlemci: Intel Core i5
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 960
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 8 GB kullanılabilir alan

GÖRSELLER & VİDEO

İNDİRME LİNKLERİ

Link #1(Torrent):

Oyunu indirmek için tıklayın.

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

Son düzenleme: